ye-logo.v1.2

Американський університет виділить десять тисяч доларів на бізнес-проекти учнів шкіл та коледжів

Суспільство 1196
Юні підприємці можуть отримати фінансування для підтримки бізнес ідеї або майбутньої освіти
Юні підприємці можуть отримати фінансування для підтримки бізнес ідеї або майбутньої освіти. Фото: itrr.com.au

Вперше в Україні відбудеться конкурс для молодих підприємців віком від 15 до 18 років. Головний приз – 10 тисяч доларів.

Шанси отримати кошти на реалізацію свого проекту стали реальними завдяки конкурсу «Diamond Challenge». Це проект Університету штату Делавер (США). В 2012 році, враховуючи значні досягнення у науковій сфері та методології навчання підприємництву, вони започаткували конкурс для підтримки та розвитку молодіжного підприємництва.

Відбірковий тур в Україні відбувається вперше. Тут конкурсанти змагатимуться за приз у 1000 доларів та поїздку до США (проживання оплачується американськими партнерами). Там відбудеться заключний етап конкурсу, а головний приз становитиме 10 тисяч доларів.

«Diamond Challenge надає унікальну можливість для підлітків у віці 15-18 років зрозуміти сутність підприємницької діяльності реалізуючи власні ідеї у життя» - йдеться на сайті український організаторів - благодійного Фонду «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» (ICEPP).

Участь у конкурсі можуть взяти тільки учні загальноосвітніх шкіл і студенти профільних коледжів (студенти університетів до участі не допускаються).

Проекти приймитимуть від команд у складі 2-4 осіб, з яких хоча б один представник говорить англійською мовою.
Реєстрація команд триває до 20 листопада 2016 року, а прийом письмових бізнес-проектів – до 20 грудня.

Інструкцію щодо реєстрації, а також правила підготовки проектів та презентацій можна переглянути на сайті Благодійного фонду «ICEPP».

Контактна особа – Ірина Романенко, виконавчий директор фонду
e-mail: icepp.ngo@gmail.com
тел. 050 580 63 96

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую