ye-logo.v1.2

Фасад хмельницького залізничного вокзалу та привокзальну площу оновлять

Суспільство 4084
Фасад залізничного вокзалу та привокзальну площу оновлять у 2017 році
Фасад залізничного вокзалу та привокзальну площу оновлять у 2017 році. Фото: з архіву

Також буде підсвітка у формі державного прапора.

У Хмельницькому фасад залізничного вокзалу, привокзальну площу, фонтан з клумбою та прилеглу зупинку цього року планують реконструювати. У міській раді повідомляють, що частину витрат бере на себе «Укрзалізниця». За їх рахунок відремонтують фасад залізничного вокзалу, приміщення всередині та замінять двері. Привокзальну ж площу відновлюватимуть за кошти міського бюджету.

“На реконструкцію «Укрзалізниця» виділяє близько 4 мільйони гривень. Крім цього, буде підсвітка у формі державного прапора, вартістю близько 280 тисяч гривень. Прилеглу територію до кінця 2017 року відремонтують за кошти міського бюджету. Навколо вокзалу, тобто пішохідну зону, вимостять тротуарною плиткою, а біля пам’ятника Богдану Хмельницькому повністю заасфальтують. На це у бюджеті міста передбачено 4,5 мільйони гривень, - додають у міськраді.

У сквері на привокзальній площі обіцяють також завершити роботи з встановлення фонтану та облаштувати клумбу. На фонтан з місцевого бюджету спрямували 1 мільйон 911 тисяч гривень.

Уже виготовили проектно-кошторисну документацію. Фото: http://www.khmelnytsky.com/index.php

 З'явиться фонтан. Фото: http://www.khmelnytsky.com/index.php

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую