ye-logo.v1.2

Етно, модерн, ретро і класичне весілля: як у Хмельницькому реєстрували “Шлюб за добу”

Суспільство 6325
Молодята зареєстрували шлюб у зеленій залі міськради
Молодята зареєстрували шлюб у зеленій залі міськради. Фото: автора

Обласний центр долучився до проекту.

Сьогодні, 28 квітня, у Хмельницькому на весільний рушник стало чотири закохані пари. Усі вони стали учасниками відкриття проекту “Шлюб за добу”, який дозволяє зареєструвати свої стосунки у максимально короткий час.

Чотири пари молодят побралися у приміщенні Хмельницької міської ради, у виставковій залі дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, у музеї-студії фотомистецтва та у Хмельницькій дитячій школі мистецтв. Місце реєстрації обирали залежно від стилю святкування.

Відкривало проект подружжя - Сергій та Валентина. Їх церемонія розпису відбувалась у зеленій залі міськради і була традиційною. Пара познайомилась лише три місця тому, але цього часу їм вистачило, щоб зрозуміти, що кохають одне одного.

“Зустрічалися ми три місяці і тиждень тому вирішили побратися. Дізналися, що незабаром у нашому місці стартує такий проект і вирішили взяти участь. Сьогодні вранці подали заяву”, - розповідає Валентина.

Вперше церемонію розпису провели у приміщенні міськради

Сергій додає, що запропонував одружитись за добу він. Згадує, з коханою познайомились у похресниці на дні народженні у День всіх закоханих. Наречений стверджує, три місяці знайомства не мало для тих, хто готовий до створення сім'ї.

На весільний рушник стали Сергій та Валентина

Весілля у європейському стилі святкували молодята Вероніка та Олександр. Закохані познайомились чотири роки тому в мережі Інтернеті. Дуже радіють, що отримали змогу так швидко одружитись.

Яке ж весілля без короваю

“Познайомились ми банально — в Інтернеті, а потім зустрілись в місті. Спочатку дружили, а згодом вже зустрічались. Разом чотири роки”, - розповідає наречений Олександр.

Сергій та Валентина познайомились у День закоханих

Як зазначив начальник управління юстиції області Віктор Худняк, загалом по Україні “Шлюб за добу” зареєстрували більше 7 тисяч пар у 34 містах України. 14 лютого експерес-одруження стало доступне у Кам'янці-Подільському. За три місяці там послугою скористалось 60 пар.

Під вінець наречену Вероніку веде батько

“Незалежно від того, пара одружується за добу, чи за рік, треба розуміти, що це відповідальність на все життя. У Хмельницькому маємо гарні та оригінальні локації. Є й додаткові сервіси. Ціна стартує від 1100 гривень”, - зазначає Віктор Худняк.

У Вероніки та Олександра весілля було у виставковій залі 

За його словами, щоб зареєструвати “Шлюб за добу”, можна в будь-який день принести документи у Хмельницьку дитячу школу мистецтв (вулиця Гагаріна, 3А). Папери перевірять і за дві години закохані офіційно стануть подружжям. 

Подружжя познайомилось в Інтернеті

Весілля у стилі ретро. Фото: Хмельницький музей-студія фотомистецтва

Третя церемонія відбулась у  Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва

Весілля у традиційному стилі. Фото:Хмельницьке обласне управління юстиції

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую