ye-logo.v1.2

Кузьма Матвіюк: «Нова влада вже розподілила землю, між своїми однокласниками, однокурсниками»

Суспільство 2505

В Україні знову заговорили про зняття мораторію на продаж землі.

Ще в травні Міжнародний валютний фонд назвав одну з головних передумов наступних траншів для нашої держави – це земельна реформа. Ринок землі, як пише «ВВС», має запрацювати з 1 січня 2018.

Інтернет-видання «Главком» у своєму матеріалі «Готуємось до землі. П’ять головних питань про найскандальнішу реформу», пише, що в уряді вже кипить робота над земельною реформою. «У нас її часто ототожнюють зі скасуванням безкінечного мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення. Дехто вважає, що саме цей крок ознаменує головну українську приватизацію – розпродаж угідь», - йдеться в матеріалі.

Хмельничанин Кузьма Матвіюк, який очолює громадську організацію «Захист і збереження землі», вважає: «Земля – це хліб. Продамо землю, залишимося без хліба».

«Нещодавно був у Києві, де була акція проти скасування мораторію на продаж землі, - каже Кузьма Іванович. – Тема продажу землі знову загострилася. Чому? Всі телеканали почали показувати рекламу, в якій розповідають, як ми будемо добре жити, коли продамо землю. В чому причина такого «загострення». На мій погляд, нова влада, або нова родина, попрацювавши над картою України, вже розподілила землю, між своїми однокласниками, однокурсниками, близькими родичами і так далі. Вже бачать, що потрібно починати розпродаж. Коли приходила нова влада, вона залюбки продовжувала мораторій на рік. Але, мені здається, що це було для того, що приходила нова родина і потрібно було українські землі розподілити серед цієї родини».

На думку Кузьми Матвіюка, як тільки почнуть продавати землі сільськогосподарського призначення, ми втрачатимемо територію України та економічне майбутнє.

Пропонуємо вашій увазі відео, в якому голова громадської організації «Захист і збереження землі» наводить свої аргументи, чому не на часі продаж землі в Україні.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую