ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничан через об'єктив вчили розрізняти психологічні особливості чоловіка та жінки

Суспільство 1428
Хмельничан розповіли про психологічні особливості чоловіка
Хмельничан розповіли про психологічні особливості чоловіка. Фото: надали організатори

В обласному центрі відбулась друга лекція курсу “Ліцензія на шлюб”.

Учора, 10 жовтня, хмельничан навчали розрізняти психологічні особливості чоловіка та жінки. Такі зустрічі відбуваються в рамках курсу “Ліцензія на шлюб”, які організовує соціальна ініціатива “Хтось не зробить!”. Учасників навчають, як будувати стосунки на початках.

“Лекцію проводили одночасно психолог та фотограф. Такий формат спробували вперше, це новинка від нас. За допомогою практичних вправ ми досліджували свою поведінку в стосунках, аналізували чоловічі та жіночі особливості. Теорії майже не було, а поведінкову специфіку розкривали через практичні вправи, які на початку здавалися абсурдними або нудними, але після виконання і коментаря психолога ми розуміли глибину і змістом того, що робили”, - розповідає координатор проекту «Щаслива сім’я» соціальної ініціативи УГКЦ «Хтось не зробить», Ольга Нагорна.

За її словами, кожен учасник мав змогу втілити жіночий та чоловічий образи. Фотограф це все фіксував на камеру. На наступних заняттях продемонструють поряд зроблені світлини і їх проаналізують із психологом.

“Всього секрету з фото не можу розкрити, бо світлини ще обробляють. Загалом, проект дослідницький, адже досліджуємо, в першу чергу, самих себе. Кожна наступна зустріч тісно переплетена з попередньою, але це не виключає можливість приєднуватися до нас на будь-якому етапі”, - зазначає Ольга Нагорна.

Наступного вівторка, 17 жовтня, на курсі “Ліцензія на шлюб” говоритимуть про мови любові для неодружених. Реєстрація тут.


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую