clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Лісники Хмельниччини вчилися в Канаді вирощувати гриби та ягоди

Делегація лісівників Хмельниччини, очолювана начальником обласного управління лісового та мисливського господарства Петро  Пешком, побувала на Канадській міжнародній виставці  лісової та деревообробної промисловості

Делегація лісівників Хмельниччини, очолювана начальником обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешком, побувала на Канадській міжнародній виставці лісової та деревообробної промисловості. Фото: kmlis.gov.ua

Делегація лісівників області побувала на Канадській міжнародній виставці лісової та деревообробної промисловості.

Виставка проходила в Торонто. Участь у ній взяли професіонали з 25 країн світу. Понад 500 канадських і зарубіжних фірм представляли обладнання, технології й сировину для лісопереробної та деревообробної промисловості. Про це повідомляє прес-служба Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. 

Хмельничани, ознайомившись з експонатами виставки, налагодили контакти з виробниками, які випускають техніку для лісозаготівель, лінії для переробки деревини, виробництва пелет, обладнання для гасіння лісових пожеж та інше.

"Наша делегація також взяла участь у сільськогосподарській виставці, де були представлені новітні технології вирощування дикорослих ягід, грибів, а також великої рогатої худоби, свиней, овець. Зацікавленість ця викликана тим, що лісогосподарські підприємства нашого краю серйозно почали займатися побічним користуванням і підсобним господарством. У ближчій перспективі розпочнеться будівництво ліній для переробки грибів, дикорослих плодів та ягід, а також фасування лікарських рослин, чаїв з трав. Отож канадський досвід стане хорошим прикладом", - повідомили у прес-службі відомства..

    

На виставці понад 500 канадських і зарубіжних фірм представляли обладнання, технології й сировину для лісопереробної та деревообробної промисловості.

На вихідні канадська сторона організувала для української делегації цікаву культурну програму. Гості побували в Українській греко-католицькій церкві, зустрілися з українською діаспорою, ознайомилися з містом Торонто.

Заключним акордом перебування в Канаді став діловий прийом, організований Торговою палатою «Канада-Україна», яку очолює Зенон Потічний. Президент палати розповів про стан міжнародних відносин і торгівлю між Канадою та Україною, ознайомив присутніх з проектами, що інвестуються канадською стороною. Мова також йшла про перспективи співробітництва в галузі деревообробки та лісового господарства. А вони досить обнадійливі, бо між нашими країнами діє зона вільної торгівлі. Отож обладнання завозитимемо без мита.

Заключним акордом перебування в Канаді став діловий прийом, організований Торговою палатою «Канада-Україна».

«Наша делегація дуже задоволена поїздкою, – каже начальних ХОУЛМГ Петро Пешко. – Адже встановили багато контактів, які послужать залученню зарубіжних інвестицій у подільські підприємства, створенню нових робочих місць і випуску конкурентоздатної продукції До речі, один з пріоритетів – виробництво меблів. Торгова палата «Канада-Україна» в межах своїх можливостей готова взяти на себе частину витрат. Конкретно мова йтиме про це вже на наступній спільній нашій зустрічі в Україні».
 

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 12.11.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.86
27.88
31.59
31.62

Архів новин

<<Листопад 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30