ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Виконком Хмельницької міськради: обслуговування будинків – на конкурс (запис ефіру)

Суспільство 3050
Виконком Хмельницької міської ради 8 лютого має розглянути 30 питань
Виконком Хмельницької міської ради 8 лютого має розглянути 30 питань. Фото: автора

8 лютого відбудеться чергове засідання виконавчого комітету.

Сайт «Є» вже традиційно проведе пряму трансляцію засідання виконкому Хмельницької міської ради, який має розглянути три десятки питань.

Внесення змін до попередніх рішень, оренда комунального майна, виділення коштів з цільового фонду міської ради – ось неповний перелік питань, які мають розглянути члени виконавчого засідання 8 лютого. І серед них «Про затвердження конкурсної документації з призначення управителя багатоквартирних будинків у місті Хмельницькому та внесення змін в рішення виконавчого комітету від 25.05.2017 р. № 375». Прийнявши це рішення, виконком, по суті, дасть старт конкурсу не лише серед колишніх ЖЕКів, які нині називаються управляючими компаніями, а й приватних структур, які готові обслуговувати будинки хмельничан.

«У конкурсній документації прописано чимало критеріїв, за якими визначатимуть переможця, - пояснює Володимир Путін, заступник начальника управління житлово-комунального господарства міста. – Документи на конкурс розпочнемо приймати з 16 лютого, а розкриття конкурсних пропозицій відбудеться 27 березня. Переможців маємо оголосити 6 квітня».

Конкурс мають провести через відповідну вимогу Закону України «Про особливості
здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Участь у ньому візьмуть будинки (їх нині обслуговують управляючі муніципальні компанії) співвласники яких на час оголошення конкурсу не створили об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та не обрали управителя.

Отож, як проходитиме засідання виконкому, дивіться в прямому ефірі на сайті «Є» 8 лютого, починаючи з 14.00.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую