ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

Щоб торгувати підакцизною продукцією підприємці області сплатили понад 2,9 мільйона гривень

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 415
За право торгувати підакцизною продукцією підприємці Хмельниччини сплатили понад 2,9 мільйона гривень
За право торгувати підакцизною продукцією підприємці Хмельниччини сплатили понад 2,9 мільйона гривень. Фото: ews.dtkt.ua

Цьогорічні показники надходжень зросли.

Протягом перших двох місяців року підприємці, які торгують алкоголем та тютюном спрямували до бюджетів громад понад 2,9 мільйона гривень плати за ліцензії. Про це повідомляють у фіскальній службі області.

«Порівняно з минулорічною сплатою цьогоріч місцева казна додатково отримала понад чверть мільйона гривень. На початок березня фіскальна служба області видала понад 2,6 тисячам представникам роздрібної торгівлі більше 4 тисяч ліцензій, з яких на реалізацію алкоголю та тютюну – 2,4 тисячі, лише алкоголю – 1,2 тисячі та лише на торгівлю тютюновими виробами – 0,4 тисячі», - йдеться у повідомлені фіскальної служби.

Додають, що річна плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями становить 8000 гривень на кожний окремий електронний контрольно-касовий апарат (РРО), тютюновими виробами – 2000 гривень, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що розташовані у межах території міст, – 500 гривень – на реалізацію алкоголем (на один РРО) і 250 гривень – тютюном на кожне місце торгівлі. Розмір плати за ліцензію на роздрібну торгівлю сидром та перрі (без додання спирту) складає 780 гривень на кожне торговельне місце.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята