ye-logo.v1.2
12 Серпня, 2020

У Провідну неділю транспортні маршрути Хмельницького продовжать до кладовищ

Суспільство 1346
У поминальні дні без проблем можна буде дістатися до кладовищ міста
У поминальні дні без проблем можна буде дістатися до кладовищ міста . Фото: з архіву

Деякі додаткові рейси організовані вже у ці дні.

Напередодні та у поминальний день, 15 квітня, у Хмельницькому продовжать деякі маршрути та організують додаткові автобуси.

«Аби хмельничани та гості міста змогли без проблем дістатися до кладовищ міста та відвідати могили рідних і близьких, у Провідну неділю, 15 квітня, буде продовжено рух громадського транспорту, на маршрутах яких кінцевою зупинкою є «Завод «Катіон», до кладовища «Шаровечка». Також від зупинки «Завод «Катіон» до кладовища «Шаровечка» буде додатково забезпечено роботу шести великогабаритних автобусів» - йдеться у повідомленні прес-служби Хмельницької міської ради.

Також 15 квітня з 9.00 до 14.00 додатково будуть курсувати два автобуси сполученням «вул. Довженка - кладовище в мікрорайоні Ракове».

Роботу додаткового транспорту організовано й напередодні Провідної неділі. Так, вже зараз впродовж тижня до 14 квітня, окрім автобусного маршруту № 43 «Керамзитовий завод - Лезневе», щогодини, з 11.00 до 17.00, від зупинки «Завод «Катіон» до кладовища «Шаровечка» відправляється додатковий автобус сполученням: «завод «Катіон» - Шаровечка».

Продовжено роботу й усіх транспортних засобів автобусного маршруту № 32 «Ракове – Автостанція № 1», які курсуватимуть впродовж тижня до 15 квітня до кладовища в мікрорайоні Ракове.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую