ye-logo.v1.2
16 Лютого, 2019

Закрити ринок у неділю і зробити заклади привітними до дітей – у Хмельницькому відбувся форум сім’ї

Ангеліна Мовчан Суспільство 6155
Організатори кажуть, форум відвідало понад 800 учасників.
Організатори кажуть, форум відвідало понад 800 учасників.. Фото: khm.gov.ua

Сьогодні протягом дня в місті відбувається низка подій присвячених темі сім’ї.

Форум сім’ї ініціювали Громадський рух «Україна за сім’ю», за підтримки Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність і здоров’я України». Проводили його у Хмельницькому обласному драматичному театрі, для того, щоб підтримати та захистити українську сім’ю. За словами організаторів, інститут сім’ї переживає надто складні часи і наводять статистику згідно з якою в Україні 60 % - розлучень, 4 мільйони дітей ростуть без батька, а близько 25 % виховується в проблемних сім’ях.

«Постала загроза – спроба впровадити у законодавство чужі для здорової сім’ї поняття сексуальна орієнтація, гендерна ідентичність, тиск на наш парламент аби ратифікувати Стамбульську конвенцію. У Плані дій Національної стратегії у сфері прав людини передбачено легалізацію зареєстрованого цивільного партнерства для одностатевих пар в Україні, всиновлення дітей транс- сексуалами, уже видані для шкіл і дитсадків книги щодо ЛБГТ як про норму сексуальної поведінки. Ми збираємося, щоб продемонструвати українську національну позицію, про те, що міцна сім’я – це основа міцної держави», – зазначають організатори.

Вітаючи учасників форуму міський голова Олександр Симчишин зазначив, що в нашій області ми вперше в такому масштабі розмовляємо про сім'ю, родину, батька, матір.

«Останнім часом так звані "друзі" нав'язують непритаманну нам ідеологію. Ми повинні на весь світ заявити, що це нам чуже. Також маємо думати і про те, щоб не забирати час у нашої родини. Зважаючи на темп сучасного життя, ми біжимо кар'єрними сходами, намагаємося заробити всі гроші світу, проводимо час в соцмережах, тим самим забираючи себе у своєї родини. Маємо усвідомити, що в першу чергу – мати та батько, діти та дружина, а все решту – потім. Сильна сім'я – сильна Україна. Маємо робити все, щоб українців ставало більше!" - каже Олександр Симчишин.

Під час дискусій представники міської ради запитали, що може зробити місто для сім’ї і учасники озвучували практичні кроки.

Серед озвучених пропозицій були: ввести у школах предмет Християнської етики і заборонити пропаганду різних збочень, проводити сімейні загальноміські свята та інші. Практичні кроки озвучив і представник бізнесу Валентин Гакало.

«Перше, що варто зробити – це звільнити батьків в неділю для дітей – закрити ринок, зробити вихідний, щоб батьки могли провести час зі своїми дітьми. Друге – мотивуйте забудовників не руйнувати те, що ми маємо, а створювати максимально комфортну інфраструктуру, щоб можна було вільно відпочивати з дітьми, їздити візками. Третє – спонукайте громадські заклади створювати необхідні умови для перебування мамів із дітками – кімнати для пеленання і годування. Ну і культивуйте здоровий спосіб життя і програми, які працюють на об’єднання сімей», – зазначив один зі спікерів Валентин Гакало.

Програма форуму була структурована так, що кожен учасник міг обрати тематичні розділи.

Продивитися відео із трансляції форуму можна за посиланням.
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас