ye-logo.v1.2
19 Вересня, 2020

Що думають про побиття нардепа Найєма – результати опитування

Суспільство 1041
Мустафі Найєму зламали щелепу та прооперували
Мустафі Найєму зламали щелепу та прооперували. Фото: informator.news

Більшість респондентів вважають, що на наших дорогах чимало «мажорів», бо...

На сайті «Є» завершилося опитування, яке тривало з 3 по 6 травня. У ньому ми запитали про ставлення респондентів щодо ситуації із побиттям нардепа Мустафи Найєма, яке мало місце в Києві 30 квітня.

Опитування не є репрезентативним, а його результатом стали отримані 337 голосів. Більшість із яких – 32,94% вважають, що «мажорів» на дорогах нині багато через те, що відчувають безкарність. Ще 19,88% обрали варіант – «забагато уваги до цього інциденту».

А ось 14,53% у безладах на дорогах винять міністра МВС Арсена Авакова та бездіяльність поліції. Дії Мустафи Найєма підтримали 13,35%.

Результати опитування на сайті "Є".

Нагадаємо, про те, що колишнього журналіста, який нині є народним депутатом України, Мустафу Найєма побили на дорозі, повідомили чи не усі провідні засоби масової інформації країни. Як потім написав сам потерпілий, цитуємо: «Кубик (автомобіль «Мерседес» – ред.) на перехресті бульвару Шевченка з Хрещатиком (у Києві – ред..) вирішив, що у нього більше прав і спробував підрізати. Я таке не люблю. Особливо мажорів і машини супроводу […] Почалася перепалка. Викликав 102. Водій і пасажир кубика помінялися місцями і вирішили викликати своїх хлопців. Приїхали хлопці, чоловік чотири-п'ять. Перепалка закінчилася бійкою. Ну, як бійкою - дали в щелепу, далі якийсь час пам'ятаю погано; наздогнати не вийшло. Тепер в лікарні, перелом щелепи і ще чогось».

Згодом поліція затримала трьох із чотирьох підозрюваних. Останнього четвертого – в Азербайджані. І за словами Авакова розпочаті екстрадиційні процедури.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую