ye-logo.v1.2
22 Березня, 2019

У Хмельницькому відкриють сезон показів кіно просто неба

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1469

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Містянам покажуть фільм «Сторожова застава».

Уже 17 травня, у День вишиванки, в обласному центрі відкриють сезон показів кіно просто неба. Як повідомляє голова Молодіжної громадської ради при управлінні молоді та спорту Хмельницької міськради Анастасія Козак, містянам покажуть фільм «Сторожова застава».

«На стадіоні Хмельницького національного університету буде відкриття сезону вуличних кінотеатрів. Подивимось просто неба «Сторожову заставу». Ми отримали офіційний дозвіл, офіційну персональну копію від продюсерського центру, щоб все було якісно і не порушувати авторське право», - додає Анастасія Козак.

Початок сеансу 0 20.30 годині. З собою варто взяти каремат та теплий одяг.  Окрім того, організатори перед початком фільму розігруватимуть сертифікати та подарунки. Також під час фільму проведуть благодійну акцію зі збору коштів на закупівлю «Куточку Монтесорі» для занять із дітками із вадами фізичного та розумового розвитку для Соціально-реабілітаційного центру, що діє при БФ "Карітас".

Довідково: «Сторожова застава» — український пригодницький фільм-фентезі, знятий Юрієм Ковальовим за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського. Фільм розповідає про сучасного школяра Вітька, який через загадковий портал часу потрапляє у минуле — на тисячу років назад. Стрічка вийшла в широкий український прокат 12 жовтня 2017 року

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео