ye-logo.v1.2
29 Травня, 2020

Хмельницький не базарний, а модний: у середмісті дефілювали моделі в одязі місцевих виробників

Суспільство 5992

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Демонстрували колекції дорослого та дитячого вбрання.

Упродовж 17 та 18 серпня в обласному центрі проходили дні моди. Хмельничани побачили кілька колекцій дитячого та дорослого одягу, які шиють та реалізовують місцеві виробники. Організували захід в рамках проекту «Мо/Дні», який отримав підтримку на громадських ініціативах.

Проходили покази у кількох локаціях. Перший показ присвятили одягу для дорослих. Вечері 18 серпня манекенниці дефілювали на даху одного з торговельних центрів міста. Це вперше в обласному центрі захід відбувся у такому форматі.

Другий день присвятили дитячій моді. На вулиці Проскурівській (майданчик перед кінотеатром імені Т. Шевченка) відбувся fashion-показ дитячого та підліткового одягу просто неба - KIDS FASHION SHOW.

Вечірній показ відбувся на даху одного з торгових центрів. Фото Артема Баландіна

«Це один із проектів, який спрямований на популяризацію місцевих виробників. Учора ми побачили на вечірньому показі, як виглядають колекції дорослі, а сьогодні покажемо, у що можна вбрати маленьких модників. Також сьогодні ми надали партнерам право продавати свій товар. Думаю, що напередодні 1 вересня це актуально», - каже начальник управління економіки міськради Оксана Новодон.

Манекенниці дефілювали у спідній білизні. Фото Артема Баландіна

Ну, а третя і найнеординарніша локація розташувалась у скейтпарку, що знаходиться на території парку культури і відпочинку імені Чекмана. Там відбувалось щось схоже на гаражсейл, де річ можна було приміряти та купити, або обміняти. За словами організаторів, таким чином хочуть показати, наскільки є багатогранною мода загалом.

Сукні від місцевих виробників одягу. Фото Артема Баландіна

«Як би це смішно не звучало, але швидше за все саме тут відбувається мода. Достатньо переглянути останні колекції від кутюр, і ви це побачите. Ми запросили двох стилістів, і вони підготували для нас спеціальний показ. Також презентуємо хмельницьку модерністську уніформу», - зазначила організаторка Аніта Немет.

На площі біля кінотеатру облаштували тематичну фотозону. Фото автора

Загалом проект «Мо/Дні» уже називають успішним. Тому анонсували, що подібні покази відбуватимуться як мінімум двічі на рік, щоб демонструвати весняно-літню колекцію та осінньо-зимову.

Окрім дефіле, були і виступи творчих колективів. Фото автора

 

На території скейтпарку показували альтернативну моду. Фото автора


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую