ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2020

Вже відомі спікери другого форуму економічного розвитку Хмельницького

Суспільство 1749
Форум відбудеться 28 вересня
Форум відбудеться 28 вересня

28 вересня форум відбудеться на території торговельного комплексу "Європа"

Форум економічного розвитку Хмельницького відбудеться напередодні Дня міста – 28 вересня.

Цього року планують провести у форматі дискусійних панелей і буде їх чотири. У першій темі "Сучасні інструменти ефективного управління" обговорюватимуть інновації в комерції: для України як держави та підприємців, як її рушійної сили; воронки продаж та маркетингу як інструмент аналітики та підвищення ефективності, а також поговорять про управління продажами - збільшення прибутків компанії, впровадження crm систем, автоматизація бізнес-процесів.

У другій панелі "Хмельницький: туристично-логістичний центр" будуть обговорювати бізнес-можливості туристичних галузей міста. Зокрема, буде можливість попрацювати у напрямках потенціалу розвитку туристичного бренду міста та можливостей подієвого туризму. Також приділять увагу гастротуризму, як продукту туристичної галузі і новаціям у просуванні туристичного бренду.

Про енергоефективні рішення для бізнесу поговорять у третій панелі, де приділять увагу модернізації підприємств, фінансовим інструментам для реалізації заходів з енергоефективності, відновлювальним джерелам енергії та перспективав і можливостям для бізнесу.

Щодо спікерів, то станом на сьогодні, 29 серпня, відомі імені 9 із них. Відомо, що крім міського голови, візьмуть участь Майкл Дракман, директор Міжнародного республіканського інституту в Україні, Інна Кляп і Павло Чмирук, засновники та організатори гастрономічних фестивалів Street Food So Good та So Green Fest, Всеволод Поліщук, гастроентузіаст, який досліджує кухню більше 4 років, Олександр Лієв, голова Асоціації індустрії гостинності України та інші. 

До речі, зареєструватися на Форум можна на сайті. Вхід на захід вільний, але за попередньою реєстрацією.

Минулого року форум відбувався 27 квітня. На ньому презентували 10 проектів, які планують реалізувати у Хмельницькому

 


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую