ye-logo.v1.2
18 Лютого, 2019

На Хмельниччині відкриють центр для підтримки місцевого бізнесу

Ангеліна Мовчан Суспільство 616
Центр підтримки місцевого бізнесу відкриється 4 вересня
Центр підтримки місцевого бізнесу відкриється 4 вересня. Фото: agropolit.com

4 вересня символічне офіційне відкриття відбудеться у Дунаївцях.

Місцеві підприємці об’єдналися, щоб спільно і відстоювати свої інтереси, і розвивати бізнес, і допомагати один одному і громаді. Голова громади Веліна Заяць розповідає, що рада підприємців у них діє уже тривалий час. Зараз вони вирішили створити бізнес-центр і розвивати свою діяльність.

«Ми з міської ради виділили їм приміщення, а ремонт вони робили самостійно, власним коштом», – повідомила Веліна Владиславівна.

Ініціатором створенні такого центру і справді стали підприємці міста. Кажуть, головна ідея центру об’єднатися для розвитку і бізнесу, і громади.

«Бізнес центр буде найперше допомагати як діючим так і новим підприємцям юридично, вишукуючи кадровий потенціал, а також шукати шляхи і напрямки розвитку бізнесу. Ми будемо шукати незайняті ніші, які є в регіоні, залучати молодих місцевих підприємців, які б хотіли розвивати бізнес, або створювати додану вартість чи супутні послуги для вже існуючого бізнесу», – розповідає один із ініціаторів створення центру Юрій Войцехов.

За словами Юрія, у раду підприємців входить близько 30 представників місцевого бізнесу. Із них обрали актив, який буде опікуватися бізнес-центром та налагоджувати його роботу. У подальшому, окрім підтримки молодих підприємців, у Дунаївцях планують створити громадську приймальню «Бізнес Дунаєвеччини», яка й буде напрацьовувати кадровий резерв, допомагати підприємцям юридично, а також шукати і напрацьовувати шляхи розвитку бізнесу як на території громади, так і за її межами.

«Ми плануємо активно підтримувати насамперед тих, хто буде розвивати свою справу на території нашої громади, адже це надходження до бюджету, а відповідно і розвиток нашої території», – переконаний Юрій Войцехов.

Нагадаємо, нещодавно у Дунаївцях створили центр для скарг на неякісний товар та послуги
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас