ye-logo.v1.2
16 Грудня, 2019

Міський голова Хмельницького привіз з саміту мерів "призи" для міста

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 2889
Мер Хмельницького виступив із доповіддю щодо утилізації твердих побутових відходів
Мер Хмельницького виступив із доповіддю щодо утилізації твердих побутових відходів. Фото: dev.khm.gov.ua

Міжнародний саміт мерів відбувся у Києві.

Учора сотня мерів українських та зарубіжних міст зібралися у Києві на Міжнародному саміті мерів. Серед них – і міський голова Хмельницького. Олександр Симчишин виступив із доповіддю щодо утилізації твердих побутових відходів.

«Взяв участь у двох дискусіях. Щодо проблеми поводження з твердими побутовими відходами (сміттям). Наші зусилля із сортування сміття, проектах в школах, проект "Екобус", підземні контейнери, система дегазації сміттєзвалища, а також кроки щодо будівництва сміттєпереробного комплексу отримали схвальні відгуки», - написав на своїй сторінці у фейсбуці мер Хмельницького.

Презентував також Олександр Симчишин проекти і програми підтримки бізнесу: "Купуй Хмельницьке", відшкодування відсоткових ставок за кредитами, зниження відсоткових ставок для виробництва, індустріальний парк, залучення інвестицій, інвестиційний портал, проект "МоДні".

Натомість 2 спеціальних призи з саміту мерів вже їдуть у Хмельницький, зазначає він. Це програмне забезпечення для проекту "Безпечне місто" і користування ним на 4 місяці. А також безкоштовна сесія впровадження електронного квитка.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую