ye-logo.v1.2
14 Листопада, 2019

Підсумки тижня: від візиту Порошенка до скандалу та ведмедів (ВІДЕО)

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 1319

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коротко про новини останніх семи днів, які вирували в інформаційному просторі.

Візит Президента, «Чисте небо» над Хмельниччиною, останні новини з Нетішина та скандал в санаторії на Дунаєвеччині. Про це і більше у підсумковому випуску від сайту «Є».

Президент України відвідав Хмельниччину з робочим візитом 11 жовтня. Першим пунктом Петра Порошенка, став Старкостянтинів, де тривають військові навчання «Чисте небо – 2018» за участі українських військових та військових країн-членів НАТО. Вони розпочалися 8 жовтня і триватимуть до 19 жовтня. Цього ж дня Президент відвідав і арсенал у Цвітосі Славутського району. Вже там він заявив, що у 2014 році 80% боєприпасів, які знаходились на цьому арсеналі, зберігалися на відкритих майданчиках, в 2018 році – 72% вже зберігається в закритих сховищах, які «забезпечують якісне зберігання». Ну, а до кінця року на арсеналі в Цвітосі мають відкрити 8 сховищ нового типу за стандартами НАТО.

Спалах сальмонельозу у Нетішині: в лікарні перебуває ще 22 особи - 28 вже випасали, ще 10 хворих залишаються на стаціонарному лікуванні. Нагадаємо, 5 жовтня стало відомо про масове отруєння вихованців дошкільного навчального закладу №6 «Райдуга» у місті Нетішин. Діти з симптомами гострої кишкової інфекції почали потрапляти до міської лікарні. До 22 жовтня освітній процес у закладі призупинено.

А правоохоронці Дунаєвеччини розпочали перевірку за фактом звинувачень стосовно вихователя дитячого пульмонологічного санаторію на Хмельниччині у знущанні з дітей. Натомість, працівники санаторію захищають свого колегу. Кажуть що не вірять, що той міг вдатися до побиття і приниження дітей. Вихователь, якого звинувачують у побитті, вже у санаторії не працює.

Сезон простудних захворювань офіційно розпочався. За перший тиждень жовтня у Хмельницькому на грип та ГРВІ захворіло 2136 осіб, із них 1666 – діти до 17 років. По області зареєстровано вже 5760 хворих. Утім, панікувати не варто, рівень захворюваності нижче порогового рівня та знаходиться в межах сезонних коливань.

Долю двох жителів хмельницького зоокутка – ведмедів Аліси і Тимофія, цього тижня вирішували депутати Хмельницької міської ради під час чергової сесії. Оскільки клишоногі потребують спеціального догляду, пропонувалося їх передати одному з благодійних фондів, який обіцяв влаштувати їх до реабілітаційного центру. Однак дозволу на відправку тварин депутати поки не дали. Тому, скоріше за все, Аліса і Тимофій зимуватимуть у хмельницькому зоокутку.

Детальніше дивіться у відео «Підсумки тижня» від сайту «Є»:

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую