ye-logo.v1.2
22 Вересня, 2019

Коли хмельничани зможуть розраховуватися за проїзд банківською карткою

Юна МІТРАШКО Суспільство 1416
Система
Система "електроний квиток" у Хмельницькому, за словами очільника міста, запрацює вже наступного року. Фото: автора

Розрахунок займатиме півсекунди.

Сьогодні, 7 листопада, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин та директор відділу технологічних рішень компанії VISA Євген Лісняк підписали меморандум про співпрацю. Компанія долучиться до процесу впровадження електронного квитка в Хмельницькому. Це буде додатковий сервіс, завдяки якому з’явиться можливість розрахуватись банківською карткою за проїзд у громадському транспорті міста.

«Розрахунок займатиме півсекунди. Платіжну картку потрібно просто піднести до стаціонарного валідатора або до мобільного валідатора контролера і все», - розповів під час зустрічі Євген Лисак.

«Завдяки системі «електронний квиток», яку впроваджують у Хмельницькому, буде здійснюватися розрахунок за допомогою транспортних карток (е-квиток та картка хмельничанина). Це поширена система, вона діє від Лондона до Гонконгу. Наразі вона впроваджується в Києві, успішно працює в Тернополі, Житомирі та Чернігові. Ми зі свого боку допомагаємо цю систему, яку вже обрало місто, розширити до можливостей прийому і банківської картки. Варто зазначити, що не буде жодних обмежеть – будуть використовуватися усі платіжні системи», - додає представник компанії.

В свою чергу Олександр Симчишин головну перевагу такого впровадження бачить у тому, що зникне потреба використання готівки.

«Бо готівка - це одна з причин того бардаку який є зараз, це «тінь» і відсутність обліку. А так людина спокійно може не купувати жодних додаткових карток, а своєю, наприклад, зарплатною карткою, розрахуватись за проїзд», - додає міський голова.

За словами Євгена Лісняка такий сучасний сервіс вигідний і для міста, і для впровадження безготівкових технологій, тому за домовленістю сторін місто не витрачатиме на нього коштів.

Система "електроний квиток" у Хмельницькому, за словами очільника міста, запрацює вже наступного року.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую