ye-logo.v1.2
23 Травня, 2019

Незабаром у Хмельницькому запрацює Школа лідерів

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 776
Для участі потрібно заповнити анкету
Для участі потрібно заповнити анкету. Фото: з архіву редакції

Взяти участь у проекті зможуть учні 9-11 класів.

Впродовж трьох днів старшокласників Хмельницького навчатимуть, як досягати поставлених цілей. З 20—го по 22 грудня у нашому місті працюватиме "Школа сучасних лідерів". Як розповідає один з координаторів проекту Владислав Гребенюк, учасники Школи в майбутньому можуть стати верхівкою молодіжної еліти міста, створювати свої нестандартні проекти.

"До проекту залучається велика кількість організацій, які будуть проводити навчання протягом трьох днів. Програма тільки напрацьовується. У перший день заплановане знайомство учасників і загальна інформація, другий день – ігровий формат навчання, останній – лідерство і можливість комунікації в громаді", - розповів Владислав.

Навчання проходитиме у формі лекцій, тренінгів та інтерактивних ігор. Учасникам Школи лідерів обіцяють здобуття організаційних та лідерських навичок з побудови команди, тайм-менеджменту, медіа грамотності, зустріч та живе спілкування в неформальній атмосфері з очільником міста Олександром Симчишиним.

Щоб взяти участь у триденному навчанні, потрібно до 17 грудня 22:00 заповнити анкету. Учасники, що пройдуть відбір, будуть проінформовані по телефону. Початок навчання 20 грудня о 12:00 у приміщенні Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва (вул. Соборна, 33).

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео