ye-logo.v1.2
11 Липня, 2020

В Нетішині через епідситуацію обмежили культурно-масові заходи

Суспільство 973
Епідемічний поріг за перший тиждень 2019 року в місті перевищено на 42,14 відсотка
Епідемічний поріг за перший тиждень 2019 року в місті перевищено на 42,14 відсотка. Фото: з фейсбуку

Обмеження діятимуть від сьогодні і до 11 січня.

В Нетішині обмежили проведення культурно-масових заходів через епідситуацію, що склалася у зв’язку з різким підвищенням показників захворюваності на грип та ГРВІ.

Як повідомляють у відділі з організаційних питань апарату виконавчого комітету міської ради з 9 по 11 січня включно в місті обмежено проведення культурно-масових заходів та групових занять в позашкільних закладах освіти та закладах культури.

Також рекомендовано забезпечити проведення дезінфекційних заходів в гуртожитках міста, а в закладах громадського харчування та торгівлі суворо дотримуватись санітарно-гігієнічного, протиепідемічного та дезінфекційного режиму.

За інформацією Нетішинського міськрайонного відділу ДУ «Хмельницький ОЛЦ МОЗ України», протягом першого тижня 2019 року зареєстровано 323 випадки захворювання на ГРВІ у дітей до 17 років та 268 – у дорослих. Епідемічний поріг за перший тиждень 2019 року перевищено на 42, 14 відсотка. Загалом, до стаціонару медсанчастини станом на 9 січня 2019 року було госпіталізовано 28 чоловік, у 8 з них клінічно виставлено захворювання на грип типу «А». на сьогоднішній день на стаціонарному лікуванні перебуває 11 хворих .

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую