ye-logo.v1.2
11 Грудня, 2019

На освітлення вулиць Хмельницького витратять 3,5 мільйони гривень

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 777
Завдяки модернізації вуличного освітлення, місту вдалося торік заощадити близько 1,4 мільйона кіловатів годин електроенергії
Завдяки модернізації вуличного освітлення, місту вдалося торік заощадити близько 1,4 мільйона кіловатів годин електроенергії. Фото: з архіву

За ці кошти планують здійснити модернізацію світильників майже у всіх мікрорайонах міста.

Цього року на модернізацію вуличного освітлення з міського бюджету передбачено 3,5 мільйони гривень. За ці кошти комунальне підприємство «Міськсвітло» планує здійснити капітальний ремонт мереж у дворових територіях практично у всіх мікрорайонах міста.

«У нашому місті ще є півтисячі ртутних лампочок, які найближчим часом будуть замінені на нові енергоощадні світильники. За місяць капітальний ремонт освітлення почнуть у мікрорайоні Лезневе. Світліше стане як на прибудинкових територіях, так і в приватному секторі», - розповів директор КП «Міськсвітло» Володимир Пекарський.

Впродовж 2018-го на вулицях міста комунальне підприємство «Міськсвітло» встановило понад півтисячі нових світильників. Зробили й капітальний ремонт зовнішнього освітлення у віддалених районах міста — житловому масиві «Проскурівщина» та на двох вулицях мікрорайону Книжківці — Яблуневій і Старосадовій.

«Завдяки модернізації вуличного освітлення, нам вдалося торік заощадити близько 1,4 мільйона кіловатів годин електроенергії. Це суттєве заощадження. Якщо цю цифру помножити на тарифні 2 гривні 80 копійок, то отримана сума виходить досить солідна. Втім цього року, у зв’язку зі змінами в законодавстві ситуація інша. З 1 січня 2019 року набрав чинності закон про вільний енергоринок і ціна за електроенергію стала для всіх підприємств 3 гривні 10 копійок. Те, що ми заощаджуємо, прийдеться витрачати на спожиту електроенергію», - зізнається Володимир Анатолійович.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую