ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

Власників хмельницьких інтернет-магазинів оштрафували

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 968
У Хмельницькому віртуальний бізнес сплатить 250 тисяч гривень штрафних санкцій за порушення податкового законодавства
У Хмельницькому віртуальний бізнес сплатить 250 тисяч гривень штрафних санкцій за порушення податкового законодавства. Фото: zib.com.ua

Загальна сума штрафних санкцій – близько 250 тисяч гривень.

У Хмельницькому віртуальний бізнес сплатить 250 тисяч гривень штрафних санкцій за порушення податкового законодавства.

Під час перевірок щодо дотримання трудового і податкового законодавства власниками інтернет-магазинів обласного центру фіскальники виявили порушення. Про це зазначають у прес-службі ДФС області.

«Декількох хмельницьких підприємців – власників інтернет-магазинів буде притягнуто до відповідальності за використання незадекларованої праці та порушення порядку ведення податкового та бухгалтерського обліку, а також за не облікований обіг готівки. Загальна сума штрафних санкцій – близько 250 тисяч гривень», - йдеться у повідомленні.

Фіскали додають, що, відповідно до чинного законодавства, трудові відносини роботодавця та працівника розпочинаються з укладання трудового договору та повідомленням органу ДФС про прийняття працівника на роботу. У разі порушення процедури – на підприємця очікує штраф. Адмінправопорушення вчиняє підприємець й тоді, коли не дотримується порядку ведення податкового обліку.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую