ye-logo.v1.2
7 Грудня, 2019

Справу полонених українських моряків слухатиме Міжнародний трибунал з морського права

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 2593
Серед полонених і наш земляк Сергій Цибізов з Шепетівки
Серед полонених і наш земляк Сергій Цибізов з Шепетівки. Фото: hromadske.ua

Росія відмовилась брати участь у слуханнях.

Міжнародний трибунал з морського права проведе слухання у справі українських моряків, затриманих у Керченській протоці 25 листопада 2018 року. Про це сьогодні повідомила заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль на своїй сторінці у Facebook. Нагадаємо, серед полонених і наш земляк Сергій Цибізов з Шепетівки.

Олена Зеркаль зазначає, що Росія відмовилась брати участь в слуханнях Міжнародного трибуналу.

«Послідовна відмова Росії брати участь у слуханнях не зменшує легітимності справи щодо звільнення наших моряків і слухання відбудуться як заплановано — 10 травня 2019 року в Гамбурзі», - написала Олена Зеркаль.

Вона також додала, що аргументи сторін — письмові документи і розшифровка виступів — будуть доступними вже під час слухань, а рішення трибуналу буде ухвалене до кінця травня.

Відомо, що у квітні МЗС України за дорученням президента Петра Порошенка звернулося до Міжнародного трибуналу з морського права в зв'язку з ситуацією навколо моряків. Україна ініціювала два процеси у цій справі: в одному позові, для якого буде створено арбітраж, Україна вимагатиме від РФ компенсацію за арешт кораблів, а ще до початку арбітражного розгляду Київ просить суд прийняти рішення про тимчасові заходи у справі про імунітет українських військових кораблів та членів їхніх екіпажів, яких РФ захопила біля Керченської протоки.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую