FacebookInstagramRSSTwitterViberTelegramYouTubeTelegramViberWhatsApp ФотоВідеоКількість переглядів
3 Травня, 2024

«Велодень» у Хмельницькому: роверистів розважали конкурсами та заїздом по місту

Учасниками "Велодня" були і діти, звісно, у супроводі дорослих. Фото: автора

Захід відбувався на майданчику біля кінотеатру Шевченка.

Сьогодні, 26 травня, у Хмельницькому відбулося свято для усіх любителів двоколісних – «Велодень». Захід уже давно став щорічним і щораз збирає чималу кількість містян.

Цьогоріч велосвято розпочали не з традиційного велопробігу вулицями міста, а з конкурсної програми. Подарунки для найактивніших надавали спонсори, в основному це був велоінвентар.

Учасником і переможцем одного із конкурсів конкурсу був хмельничанин Павло. Йому вдалось понад хвилину протримати на витягнутих руках свого двоколісного і перемогти суперників.

"Велодень" розпочали із конкурсів

«Мій велосипед важить понад десять кілограмів. Легко було його тримати перших декілька секунд, потім ставало все важче. Я вже четвертий рік поспіль виграю це конкурс», - ділиться Павло.

Павло протримав велосипед більше хвилини

Додає, що на ровері катається з дитинства. Каже ним зручно користуватись і у повсякденному житті, тому, зазвичай, на ньому їздить на роботу.

На дідусевому тандемному велосипеді приїхав Андрій разом із подругою Катериною. Хлопець розповідає, що понад тиждень готував двоколісного до сьогоднішнього велозаїзду.

Хмельничани приїхали на тандемному велосипеді

«Цей тандемний ровер знайшов у свого дідуся, навіть приблизно не знаю скільки йому років. Я його попереднього готував до «Велодня», щоб ми могли проїхати увесь маршрут і вдало фінішувати», - зазначив Андрій.

Велосипедист каже, на тандемному ровері важче їхати ніж на звичайному, бо треба удвох тримати рівновагу. Так само, розпочинати й закінчувати рух треба одночасно.

Діти брали активну участь у конкурсах

На досить незвичному велосипеді приїхав «Велодень» пан Валерій. Три роки тому чоловік змайстрував лежачий дерев'яний велосипед – лігерат. Такий транспортний засіб підходить для подолання довгих маршрутів по хорошій дорозі.

Пан Валерій приїхав на лежачому велосипеді

«Я працював над лежачим велосипедом біля чотирьох місяців. За три роки наїздив на ньому вісім тисяч кілометрів. Найдовша дистанція – 900 кілометрів з Умані до Дніпра. Загалом на ньому можна проїжджати біля 10-12 годин без перерв», - ділиться Валерій.

Як зазначив міський голова Олександр Симчишин на сторінці у Фейсбуці, «Велодень-2019» зібрав близько тисячі учасників, які усі разом подолали майже 10 кілометрів дистанції вулицями міста.