ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Політична реклама У Лісоводах відбудують спортивний комплекс

Суспільство 4498
Дитячий спортивний комплекс у селі Лісоводи на Городоччині було побудовано ще на початку дев
Дитячий спортивний комплекс у селі Лісоводи на Городоччині було побудовано ще на початку дев'яностих років минулого століття. Фото: прес-служби народного депутата

Відновлення занедбаних інфраструктурних об’єктів у маленьких селах та містечках надає потужний поштовх їх подальшому розвитку.

Цей шанс з’явився у села Лісоводи, що на Хмельниччині. Під опіку заклад особисто взяв народний депутат Олександр Герега, тож про занедбаний місцевий спорткомплекс подбає команда «За конкретні справи».

На першому етапі відбудеться ремонт покрівлі. На наступному – капітальна реконструкція будівлі спорткомплексу зсередини. Кількасот дітей знову зможуть займатися різними видами спорту.

Дитячий спортивний комплекс у селі Лісоводи на Городоччині було побудовано ще на початку дев’яностих років минулого століття. З моменту його відкриття в 1993 році приміщення не знало жодного косметичного і капітального ремонту.

Тривалий час у будівлі спорткомплексу працювала дитячо-юнацька спортшкола. Проте через реорганізацію в країні мережі ДЮСШ вона зникла. Це приміщення передали на баланс у комунальну власність сільради. Заняття в спортивних секціях спорткомплексу в Лісоводах тривали до осені 2015 року. Волейболом, футболом, легкою атлетикою, шахами та настільним тенісом тут займалися майже 200 дітей. Неодноразово вихованці сільського спорткомплексу перемагали на районних, обласних та республіканських змаганнях з різних видів спорту.

Проте стан будівлі погіршувався з року в рік. Через недбальство місцевих чиновників в приміщенні засмітилася дощова каналізація, вода почала швидко протікати, руйнуючи дах і те, що всередині. Заняття для дітей були припинені.

 

На початку липня під час святкування Івана Купали селяни звернулися із проханням до кандидата в народні депутати України на №192 окрузі Олександра Гереги. Знаючи про те, що він разом зі своєю командою завжди підтримує молодь, яка прагне займатися спортом, й активно розбудовує спортивну інфраструктуру в невеликих населених пунктах Хмельницької області, батьки і діти попросили відремонтувати місцевий спортивний комплекс та відновити його роботу.

Олександра Герега пообіцяв допомогти. Тому реконструкцію було вирішено розділити на декілька етапів.Вже в цьому році – в рамках першого етапу – буде повністю замінена стара дірява покрівля на нову з сучасних будматеріалів.

На другому етапі реконструкції, кошторис якої ще зараз прораховується, передбачається заміна системи комунікацій, електрики, внутрішнього оздоблення. Перш за все, спорткомплексу необхідна енергоощадна система опалення, адже площа спортзалу дуже велика, й її обігрів обійдеться місцевому бюджету в значну «копієчку».

Проте місцеві селяни понад усе мріють, щоб їхні діти мали можливість повноцінно займатись спортом. А мрії повинні здійснюватися!

Крім того, Лісоводи знаходять на відстані всього шести кілометрів від Городка і при розумному плануванні спортивних секцій можна буде залучити дітей з райцентру та навколишніх сіл.

За словами фахівців, після повної реконструкції спорткомплексу діти знову зможуть тут займатися волейболом, футболом, легкою атлетикою, а ще настільним тенісом шахами.

Зараз в місцевій школі навчається понад 260 дітей. В найближчих планах вона має стати опорною, тобто, кількість учнів в ній значно збільшиться. Уроків фізкультури їм буде точно замало. Зважаючи на це, відновлення спортивного комплексу в Лісоводах може дати реальний поштовх спортивному майбутньому села та появі нових професійних спортсменів на теренах України.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую