ye-logo.v1.2
15 Листопада, 2019

На Летичівщині посадили сад пам’яті Героя, загиблого під Дебальцевом

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 843
Сад заклали у селі неподалік школи та батьківської хати Олександра Пастухова
Сад заклали у селі неподалік школи та батьківської хати Олександра Пастухова. Фото: ілюстративне prykarpattya.org

У Ставниці висадили понад сотню фруктових дерев.

На Летичівщині, у селі Ставниця, що входить до Меджибізької ОТГ, сільчани заклали фруктовий сад на честь загиблого на Сході України земляка Олександра Пастухова.

Як розповів сайту «Є» староста села Василь Свистун, ідею увічнити пам’ять земляка саме в такий спосіб підтримали і односельці, і родина загиблого Героя.

«Сад заклали у селі неподалік школи та батьківської хати Олександра Пастухова. Колись на тому місці було стихійне сміттєзвалище. Ми з громадою його прибрали. А під час будівництва дороги на Летичів, нам завезли сюди десятки машин землі. Батько покійного Героя Микола Георгійович разом з братом загиблого Миколою підготували цю ділянку до закладання саду, тож уже цієї осені тут ми висадили 101 фруктове дерево. До справи долучилися спонсори, які допомогли придбати саджанці, а висаджували сад усією громадою», - розповідає староста Василь Свистун.

Закладали сад мешканці села. Фото: з фейсбуку Тетяни Божок.

Додає, що надалі тут планують провести благоустрій території, встановити меморіальну табличку з іменем Героя, розбити доріжки, щоб усі, хто забажає, міг прогулятися садом та згадати загиблого земляка.

Тут планують провести благоустрій території, встановити меморіальну табличку з іменем Героя, розбити доріжки... Фото: з фейсбуку Тетяни Божок.

Олександр Пастухов загинув 18 лютого 2015 року під час виходу особового складу з Дебальцевого. Він був розвідником 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. Рік по тому, посмертно, за мужність і вірність військовій присязі, Олександра Пастухова нагородили орденом «За мужність»… У 2015-му в пам’ять про загиблого односельчанина у Ставниці на стінах школи, де колись навчався Олександр, відкрили меморіальну дошку.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую