ye-logo.v1.2

Лісівники Хмельниччини розповіли, за якою ціною продаватимуть ялинки

Суспільство 4697
Деякі лісгоспи області вже почали вирубку "новорічних" дерев
Деякі лісгоспи області вже почали вирубку "новорічних" дерев. Фото: з архіву

Вартість метрових новорічних дерев стартуватиме від 60 гривень.

Лісівники області починають готуватися до новорічних свят: тисячі ялинок та сосен прикрасять оселі до Нового року.

«Цьогоріч ми плануємо зрубати понад 15 тисяч ялинок та сосен. Якщо буде попит, їх кількість збільшимо. До прикладу, минулого року в планах було поставити 18 тисяч деревцят, однак продали 24 тисячі. Цього року будуть зрубувати дерева, які були висаджені близько п’яти років тому, адже для того, аби ялинка виросла до одного метра, потрібно не один рік. При цьому ми щороку поповнюємо живими насадженнями наші новорічні плантації, яких в області є 185 гектарів. Так що ялинок вистачить усім», - каже Віктор Самсонов, прессекретар Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Деякі лісгоспи області вже почали вирубку "новорічних" дерев. Однак, в управлінні кажуть, що перші партії ялинок та сосен поїдуть за межі області – на Миколаївщину, Одещину та Харківщину.

«Основна вирубка дерев, які продаватимуться на території Хмельниччині, розпочнеться з 15 по 20 грудня. Хочемо, аби ялинки та сосни були «свіжими». Порівняно з минулим роком, вартість новорічних деревцят зросла на кілька гривень і становитиме 60-80 гривень за метр.

«Основними покупцями дерев у наших лісгоспах є приватні підприємці, які займаються перепродажем. Також деревцята у нас замовляють навчальні заклади та релігійні організації. Окрім цього, усі жителі області можуть купити ялинки та сосни безпосередньо у наших лісгоспах», - каже Віктор Володимирович.

В управлінні зазначають, що усі ялинки, що реалізуються, повинні мати бирки з штрих-кодом, які закріплені на стовбурі. Це дасть змогу впевнитись, що новорічні деревцята вирощені та заготовлені на підприємстві лісового господарства і відповідають відповідним стандартам. Перевірити чи легальну ялинку ви купили можна на сайті Державного агентства лісових ресурсів України.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую