ye-logo.v1.2

Понад дві сотні жителів Хмельниччини вже подбали про сплату за газ частинами Офіційні повідомлення

Суспільство 2299
Річний обсяг споживання енергоресурсу множиться на зафіксовану ціну, і підписники щомісяця сплачують за газ рівними частинами
Річний обсяг споживання енергоресурсу множиться на зафіксовану ціну, і підписники щомісяця сплачують за газ рівними частинами. Фото: ТОВ "Хмельницькгаз Збут"

Аби зменшити платіжки за блакитне паливо під час опалювального сезону, 206 клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» наразі обрали тариф «Твій газ Рівномірний платіж».

Нова пропозиція компанії дозволяє розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно протягом року, сплачуючи за газ рівними частинами. Ця можливість вже отримала позитивні відгуки від клієнтів.

«У мене приватний будинок з газовим котлом, плитою та колонкою. Зимою для опалення і нагріву води використовую приблизно 300 «кубів» газу на місяць. Тому платіжки за газ раніше складали від трьох до чотирьох
тисяч гривень за один місяць. Під час карантину для моє сім’ї це були значні суми. Коли дізналася про можливість платити за опалення рівними частинами, щоб зменшити рахунки за комуналку взимку, вирішила порадитися з близькими. На сімейній нараді дійшли до згоди, що влітку ми витрачаємо менше на комунальні послуги, а продукти коштують дешевше. Відтак, є можливість щомісяця платити тисячу гривень за газ для економії взимку. «Твій газ Рівномірний платіж» пропонує стабільність, тому для нашої сім’ї це гарний вибір», – розповідає хмельничанка Людмила.

У рамках пропозиції вартість блакитного палива складає 7,99 грн за кубометр, річний обсяг споживання енергоресурсу множиться на зафіксовану ціну, і підписники щомісяця сплачують за газ рівними частинами. Підключити тариф можна до 31 серпня нинішнього року, а діятиме він до 30 квітня наступного. Втім, аби щомісячний платіж був якомога меншим, потрібно поквапитися з переходом на тариф.

Якщо до 30 квітня 2022 року клієнт не використає увесь запланований обсяг газу, заощаджена сума повернеться на його банківський рахунок або ж залишиться на особовому рахунку для майбутніх платежів.

«Насамперед тариф «Твій газ Рівномірний платіж» сподобається власникам індивідуального опалення та колонок для підігріву води. Адже нова пропозиція усуне надмірні витрати на газ під час холодів, коли зазвичай для опалення використовується найбільше енергоресурсу і накопичується три чверті усіх боргів. Завдяки однаковим щомісячним платежам споживачі можуть зменшити навантаження на гаманці під час опалювального сезону до 40%. Крім того, новий тариф дозволить уникнути і боргів», – зауважує директор ТОВ «Хмельницькгаз Збут» Андрій Левицький.
Комфортно перейти на «Твій газ Рівномірний платіж» можна:

  •  у Центрах обслуговування клієнтів 104 чи відділеннях «Хмельницькгаз Збуту»;
  • на сайті компанії – km.gaszbut.com.ua;
  • за телефонами контакт-центру: (0382)-686-504 або (067)-01-14-104.

Cто власників котлів, які першими в червні підключать тариф «Твій газ Рівномірний платіж», гарантовано отримають подарунки. Головний приз – 3000 грн на газ. Детальніше про розіграш можна дізнатися на сайті компанії. Акція  триває з 1 до 30 червня 2021 р.

Нагадаємо, за рішенням Уряду та НКРЕКП, від 1 травня усіх українців автоматично перевели на базові річні контракти на газ із фіксованою ціною. Втім, клієнти «Хмельницькгаз Збуту» можуть обрати й інші тарифи, зокрема,
«Твій газ Рівномірний платіж».

Постанова НКРЕКП №633 від 11.05.2017 р.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую