ye-logo.v1.2

Десятирічний Остап зі Шепетівки зібрав гроші, щоб допомогти військовим

Суспільство 1930
Остап передав військовим портативний зарядний пристрій на сонячній батареї
Остап передав військовим портативний зарядний пристрій на сонячній батареї. Фото: Повітряного командування «Захід»

Дитина заощадила 300 доларів, щоб зробити подарунок місцевим зенітникам.

Кожен з нас може наблизити перемогу над російськими окупантами. Так вчинив десятирічний Остап зі Шепетівки. Він заощадив 300 доларів, щоб передати нашим захисникам портативний зарядний пристрій на сонячній батареї. Про це сьогодні, 15 червня, повідомили у Повітряному командуванні «Захід» Збройних Сил України.

Хлопчик розповів військовим, що вірить у нашу перемогу й захотів її наблизити. Для цього він заощадив 300 доларів, щоб придбати не іграшки, а портативний зарядний пристрій на сонячній батареї. Його десятирічний Остап передав для Шепетівських зенітників.

«Він сам захотів зробити такий вчинок, — розповідає його мама Наталя. — Підійшов до мене і сказав, що всі гроші, які йому дарували на день народження, коляду та свята, використаємо на купівлю бронежилета. Це врятує комусь життя. Вони ж нас захищають. Коштів на придбання бронежилета не вистачило, тому вирішили купити портативний зарядний пристрій».

Вчинок десятирічного Остапа розчулив військових.

«Він міг купити собі іграшку чи ровер, але віддав нам. Ми щасливі, бо зараз виховуються справжні патріоти України. Все неодмінно буде Україна завдяки таким дітям, як Остап», — поділилися захисники України.

Читайте також: Втрати ворога станом на ранок 15 червня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую