FacebookInstagramRSSTwitterViberTelegramYouTubeTelegramViberWhatsApp ФотоВідеоКількість переглядів
3 Травня, 2024

Мешканці Хмельниччини можуть вступити до «Гвардії наступу» для посилення Сил оборони

Підрозділи націлені на зміцнення Сил оборони та звільнення окупованих територій України від російських загарбників. Фото: з архіву

До штурмових бригад запрошують вступати добровольців.

В Україні оголосили формування додаткових бригад Нацгвардії, Нацполіції та Державної прикордонної служби – «Гвардія наступу». Основа бригад – офіцери та солдати з бойовим досвідом. Їх поповнення відбуватиметься винятково з добровольців.

Про особливості формування і функціонування «Гвардії наступу» сьогодні, 3 лютого, під час брифінгу розповіли у Хмельницькій військовій адміністрації керівники відповідних силових структур області.

«Загальна ідея, що ці бригади мають бути сформовані з людей патріотично-налаштованих. Тих, які добровільно йдуть в лави Збройних Сил України. Керівництво буде складатися з офіцерів, які мають бойовий досвід ще з 2014 року», - зазначив голова ОВА Сергій Гамалій.

Всього буде вісім таких бригад. Бригада поліції під назвою «Лють», бригада прикордонників «Сталевий кордон», інші шість – бригади Нацгвардії. Для всіх бійців цих бригад зберігаються пільги, передбачені для військовослужбовців та поліцейських.

На Хмельниччині записатися до «Гвардії наступу» можна через підрозділи ЦНАПів:

  • Хмельницький, вул. Соборна, 16;
  • Хмельницький, вул. Грушевського, 86;
  • Кам'янець-Подільський, майдан Відродження, 1;
  • Шепетівка, вул. Островського, 6.

«Штурмова бригада «Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Полки спеціального призначення «Сафарі» та «Цунамі», батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» - підрозділи поліції, яких об’єднала «Лють». Це – бійці, які виконували бойові завдання на Київщині, Запорізькому, Харківському, Херсонському і Донецькому напрямках. Буча, Ірпінь, Херсон, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Ямпіль і Бахмут – міста, які загартували бойовий дух кожного нашого воїна», - розповідає начальник Нацполіції в Хмельницькій області Руслан Герасимчук.

Бригада «Сталевий кордон» – 15-й мобільний прикордонний загін. «Його структура подібна, як і в усіх силових структурах. Це механізовані підрозділи на броньованій техніці, артилерійські підрозділи, зенітно-ракетні підрозділи, аеророзвідка, які пройдуть певну підготовку і будуть спроможні виконувати завдання як з посилення державного кордону, так і безпосередньо по відновленню наших територій на сході та півдні нашої держави. Основу бригади складають військовослужбовці, які мають бойовий досвід, які обороняли Маріуполь, «Азовсталь». Очолює підрозділ Падитель Валерій Борисович», – говорить ректор Національної академії Державної прикордонної служби України імені Хмельницького Олександр Луцький.

«Наша держава готується остаточно вигнати окупантів з української землі. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності. Нацгвардія почала формування шести штурмових бригад. Вони мають посилити наші сили у майбутньому», - додає командир військової частини 3053 Богдан Богдан.

Усю детальну інформацію про «Гвардію наступу» можна дізнатися за посиланням.