FacebookInstagramRSSTwitterViberTelegramYouTubeTelegramViberWhatsApp ФотоВідеоКількість переглядів
26 Липня, 2024

Натхнений атмосферою міста: Хмельницькому присвятили парфум

Тетяна Голка ініціювала створення парфуму, натхненого рідним містом. Фото: надано Тетяною Голкою

Аромат презентують до Дня міста.

Тетяна Голка – експертка з парфумерії та власниця парфумерного простору у Хмельницькому, де міститься більш ніж сотня мініатюр, семплів й історичних зразків ароматів, що постійно оновлюються. Незабаром її колекція поповниться ще одним.

Разом зі столичною авторкою ароматів Вікторією Сіміч вони створили парфуми, присвячені місту Хмельницький. Цей аромат презентують до Дня міста.

Доступний загалу він буде у парфумерному просторі Тетяни Голки, розповіла вона сайту «Є»  як ініціаторка створення аромату.

За словами пані Тетяни, розробка парфумів передбачала кілька етапів. Насамперед у власному парфумерному блозі вона питала своїх читачів про асоціації, пов'язані із Хмельницьким: яким би був аромат, якби його можна було почути, побачити й відчути на смак і дотик. Згодом зібрані відповіді сформувала у бриф й та передала парфумерці Вікторії Сіміч. Ось яким вийшов запит:

Два перші зразки парфумів вже з'явилися за два тижні. На розробку ще двох знадобилося місяць.

«Вікторія вміє так тонко, по-особливому відчувати простір, його куточки, місця, енергетику і наповненість. Тому, коли мені підкинули ідею створення парфумів міста, я не роздумуючи написала їй. Серед ароматів вона працює вже близько 12-ти років на посаді комерційного директора у компанії, що надає послуги з ароматизації бізнес-об'єктів. Ця компанія створює унікальні аромати для п'ятизіркових готелів в Україні», - розповідає власниця парфумерного простору Тетяна Голка.

30 березня усі зразки майбутнього аромату міста представили у Хмельницькому обласному художньому музеї. Учасники заходу змогли вибрати той, який їм подобається найбільше.

У Хмельницькому обласному художньому музеї хмельничани обирали кращий зразок аромату. Фото: Поділля News

За словами пані Тетяни, обрали ароматну композицію під номером 2. Учасники заходу схарактеризували її як запах ніжності, легкості, вітру, води і трав'яної свіжості. Парфум нагадує про перламутр, лілеї і симфонію джазу. Він викликає асоціації з рухом, надією та активністю.

«Слухачі зазначили, що композиція яскраво виражена та досить стійка. Для мене ця композиція дуже чуттєва і відчувається як повільна прогулянка у приємній компанії серпневого вечора набережною до парку імені Чекмана», - каже експертка з парфумерії.


Пані Тетяна тримає в руках той самий аромат. Фото: надано героєм матеріалу

Наразі для парфумів розробляють дизайн. Презентують їх, як зазначалось раніше, до Дня міста. Утім, охочі зможуть ознайомитись з ароматом значно раніше.

У хмельницькому туристично-інформаційному центрі 27 липня відбудеться «Парфумерна дегустація», де спеціальною гостею заходу буде пані Тетяна. Спікерка ділитиметься своїми знаннями у сфері української парфумерії, а також презентує той самий аромат, що натхнений Хмельницьким.

Як зазначила пані Тетяна наше місто стане чи не першим в Україні, у якого буде свій власний парфум.

Про парфумерний простір

Парфумерний простір Тетяни Голки розташований у середмісті Хмельницького над Кухмістерською Хаселева (Проскурівська,6). У ньому представлено більш ніж сотня мініатюр, семплів й історичних зразків ароматів українських брендів. 

«Це моє особливе місце, простір моєї душі. куди я, інколи, запрошую гостей, про що повідомляю у своєму блозі. Там я проводжу заходи, присвячені парфумерії і не тільки: запрошую цікавих людей, часто, психологів і ми проводимо трансформаційні ігри або дівочі посиденьки на задану тему. Я можу поділитись деякими ароматами на розпив (але їх вже дуже мало). А українська парфумерія представлена, переважно, в семплах для знайомства. Далі люди, звісно ж, можуть замовити через мене або напряму аромат, що сподобався», - зазначила пані Тетяна.

Парфумерний простір розташований у середмісті Хмельницького. Фото: надане героєм матеріалу

Парфум, натхнений Хмельницьким. Фото: надане героєм матеріалу

Вікторія Сіміч (зліва) та Тетяна Голка (у центрі). Фото: надано героєм матеріалу

Читайте також: «Туча бесамемуча»: як атмосферу хмельницького ринку відтворили у музеї на артоб'єктах