ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницька обласна державна податкова адміністрація стане службою

Суспільство 7866

Після реорганізації центрального органу оптимізаційні процеси відбудуться й на рівні територіальних підрозділів

Як повідомляє прес-служба ДПА у Хмельницькій області, після реорганізації центрального органу оптимізаційні процеси відбудуться й на рівні територіальних підрозділів. Зокрема, в Україні після оптимізації загальна кількість інспекцій становитиме 374 (зараз їх - 482. А державні податкові адміністрації в автономній республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі реорганізуються у державні податкові служби. Тому Хмельницька обласна податкова адміністрація тепер називатиметься державною податковою службою у Хмельницькій області, а низку міських та районних державних податкових інспекцій (ДПІ) очікує укрупнення. ДПІ у Дунаєвецькому районі та Віньковецька МДПІ реорганізовуються у Дунаєвецьку МДПІ з відділеннями у Віньківцях та Новій Ушиці. До Городоцької МДПІ, де вже є Ярмолинецьке відділення, додасться Чемеровецьке відділення (раніше – ДПІ у Чемеровецькому районі). Хмельницька МДПІ, ДПІ у Волочиському районі та Летичівська МДПІ перетворяться на Хмельницьку МДПІ з Деражнянським, Волочиським та Летичівським відділеннями. Красилівська МДПІ, Старокостянтинівська ОДПІ та Старосинявське відділення Летичівської МДПІ об’єднаються у Красилівську ОДПІ з відділеннями у Теофіполі, Старокостянтинові та Старій Синяві. Славутська ОДПІ поглине Ізяславську МДПІ й отримає статус Славутської ОДПІ з Нетішинським, Ізяславським та Білогірським відділеннями. Шепетівська ОДПІ отримає Полонське відділення (раніше – ДПІ у Полонському районі).

Зазначені заходи проводяться відповідно до угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, Стратегічного плану розвитку Державної податкової служби України до 2013 року та на виконання gостанови Кабінету Міністрів України «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» і відповідних відомчих наказів та розпоряджень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую