ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2020

На правах реклами На виборах голови Шаровечківської ОТГ переміг Болеслав Бондар зі «Свободи»

Вибори 3744
Болеслав Бондар здобув перемогу у виборах на посаду сільського голови Шаровечківської об'єднаної територіяльної громади
Болеслав Бондар здобув перемогу у виборах на посаду сільського голови Шаровечківської об'єднаної територіяльної громади. Фото: ВО Свобода

За його кандидатуру проголосували понад 70% виборців.

29 квітня свободівець Болеслав Бондар здобув упевнену перемогу у виборах на посаду сільського голови Шаровечківської об'єднаної територіяльної громади.

«Болеслав Бондар - справжній патріот України і давній прихильник ВО «Свобода». віднедавна - член нашого об'єднання. Результатами своєї роботи на посаді Шаровечківського сільського голови Болеслав довів, що інтереси громади для нього завжди на першому місці. Більша частина його попередньої виборчої програми була виконана і робота продовжується. Його команді вдалося закласти міцний фундамент розвитку на майбутнє. Переконаний, мешканці новоствореної громади зробили правильний вибір», - зазначив голова Хмельницької обласної організації ВО «Свобода» Олег Лопатовський.

За два роки каденції Болеслава Бондаря на посаді Шаровечківського сільського голови б'юджет сільради збільшився в понад 5 разів (з 1, 5 млн грн до 8 млн грн). Активно тривали відновлення та капітальний ремонт доріг. Виготовлені генеральні плани сіл Шаровечка та Мацьківці, відповідно до яких територія сіл збільшиться вдвічі. Проведено підземну лінію електропередач та встановлено нову трансформаторну підстанцію у Шаровечці. Реконструйовано вуличне освітлення в селі Шаровечка. Старі лампи замінили на світлодіодні. Завершується реконструкція вуличного освітлення в селі Мацьківці. Встановлені нові зупинки громадського транспорту. Надається фінансова допомога соціально незахищеним жителям сіл, учасникам російсько-української війни. Розпочато будівництво харчоблоку та актового залу в Шаровечківській загальноосвітній школі. Найближчим часом розпочнеться будівництво підвідного водопроводу від ВНС-8 «Хмельницькводоканалу» до Шаровечківської школи. Відкрито харчоблок в Мацьковецькій загальноосвітній школі. Встановлено додаткову трансформаторну підстанцію по вул. Садовій в селі Мацьківці. Укладено угоди на вивіз твердих побутових відходів із приміщень шкіл, садочка, будинку культури та сільської ради. Створено громадське пасовище площею 95 га.

Довідка: Бондар Болеслав Йосипович. Народився 15 вересня 1963 року в селі Мацьківці Хмельницького району. Після служби в армії навчався в Хмельницькому СПТУ-11. Із 1985 по 1993 рік працював регулювальником радіоапаратури на Хмельницькому радіотехнічному заводі «Новатор». Із 1997 по 2015 рік - приватний підприємець на речовому ринку «ВВК Поділля-2» м. Хмельницький. Із 17 листопада 2015 року Шаровечківський сільський голова. Громадська діяльність: 1990 - 1993 роки заступник голови профспілки підрозділу-12 заводу «Новатор». З 2002 по 2010 рік депутат Шаровечківської сільської ради, голова земельної комісії. 2015 рік - член громадської ради при Хмельницькій ОДА. Одружений. Виховує двох синів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую