ye-logo.v1.2
12 Грудня, 2019

В обласному центрі запрацювала бригада паліативної допомоги

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 2386

Підписатися на канал "Є" в Youtube

У Хмельницькому такого виду допомоги потребує близько 300 осіб.

В обласному центрі створили виїзну бригаду паліативної допомоги. Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Борис Ткач.

В складі бригади є лікар, медична сестра, соціальний працівник та психолог. При потребі, до бригади будуть долучати і священика, який виїжджатиме за бажанням пацієнта.

«Паліативна допомога — відносно новий компонент сучасної медицини, однак останнім часом її визнають однією з невід’ємних складових системи охорони здоров’я. Та й потреба в цьому виді медичної допомоги невпинно зростає. У Хмельницькому такого виду допомоги потребує близько 300 осіб. Бригада допомагатиме пацієнтам, які мають смертельну хворобу. Ця допомога буде різною: часом хворому потрібне знеболення, інколи допомагатимуть психологічно, а інколи допоможуть і у соціальних та юридичних питаннях, що виникають у зв'язку з тяжкою хворобою та наближенням смерті людини», - розповів Борис Васильович.

Викликати бригаду паліативної допомоги можна двома способами – через свого сімейного лікаря, або за телефоном 707-109 (який найближчим часом запрацює).

«Робота служби фінансуватиметься з міського бюджету. До кінця року на бригаду вже виділено 300 тисяч гривень. Якщо буде необхідність, ми створимо й другу бригаду паліативної допомоги», - каже Борис Ткач.

Довідка:
Паліативна допомога – це підхід, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх сімей, які зіткнулися з проблемами смертельного захворювання, шляхом запобігання і полегшення страждань завдяки ранньому виявленню, ретельній оцінці й лікування болю та інших фізичних симптомів, а також наданню психосоціальної і духовної підтримки.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую