ye-logo.v1.2

У Хмельницькому декілька лабораторій автоматично вносять результати ПЛР-тесту в додаток «Дій вдома»

Здоров'я 4384
Лабораторії, які не мають доступу до системи ЦГЗУ, не можуть вносити результати тесту для скасування самоізоляції
Лабораторії, які не мають доступу до системи ЦГЗУ, не можуть вносити результати тесту для скасування самоізоляції. Фото: pixabay.com

Серед них є і приватні заклади.

В обласному центрі працює п’ять лабораторій, які роблять ПЛР-тести на коронавірус і результати автоматично вносять у додаток «Дій вдома». Про це повідомив голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет під час брифінгу.

Ще учора, 18 серпня, Міністерство охорони здоров'я опублікувало документ, в якому вказаний лиш один такий заклад, а саме Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ, що на вулиці Храновського, 12. Однак, Дмитро Анатолійович каже, наявний список оновили й закладів додалось.

«До переліку внесено також лабораторію хмельницького перинатального центру. Є ще три приватні лабораторії, які можуть здійснювати такі аналізи. Це лабораторії «Меділабс», «МілаМед» та «Діла». Фактично п’ять лабораторій є в Хмельницькій області, які здійснюють ПЛР-тестування і можуть вносити змінити, в тому числі й для тих осіб, які перебувають на самоізоляції з використанням «Дій вдома», - зазначив очільник області.

Лабораторії, які не мають доступу до системи, не можуть вносити результати тесту для скасування самоізоляції. Щоправда, і цього, оновленого переліку наразі на сайті Міністерства охорони здоров'я та Центру громадського здоров'я не має.

Водночас у Міністерстві нагадують, що замість обов’язкової самоізоляції через додаток «Дій вдома» можна здати ПЛР-тест на наявність COVID-19. Лабораторія, що провела дослідження, повинна внести негативний результат дослідження в електронну систему Центру громадського здоров’я України. Після цього дані автоматично передаються у додаток «Дій вдома», і особа отримує повідомлення про можливість припинення самоізоляції.

Читайте також: Україна оновила список держав, після повернення з яких не потрібна самоізоляція

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую