clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
mail viber wa

Афіша

Організовує арт-центр \

Виставка Артура Горшаріка “ФОРМА КОЛЬОРУ”

Подія відбулась 09.06.2019 Хмельницький ВідпочинокВиставки

Організовує арт-центр "MASLO"

У колажах автор досліджує взаємодію кольору і форми шляхом зміни готових графічних матеріалів.
Сприйняття якостей середовища проходять завдяки світлу та його породженню – кольору і являють собою фундамент нашого існування. Вони створюють предметний світ наповненим подіями і явищами, розмежовуючи при цьому простір, поверхню і час. Сутністю кольору є створення враження форми і простору для сприйняття людиною. Навіть досконало пам'ятаючи справжню форму предмету, ми сприймаємо кольорову ілюзію як реальність.
Колір - це бачення життя людини у всіх проявах ії свідомості. Він розкриває всі грані людського існування в межах творення і руйнування, визначає ментальність проживаючих в минулому і в сучасному світі людей, ставлення людини до буття, до самого себе, до оточуючого суспільства і явищ, які постають перед людиною в результаті внутрішніх змін буття і іі власної свідомості. Колір - це логіка, психологія, філософія та естетика існування людини, це зовнішня властивість будь-якого явища, яке закликає дослідити таємниці свідомості людини та буття.
“Мої дослідження пов'язані з пошуком форм які з’являються в результаті імпровізації, в основному - випадковим чином. Відсутність будь-якого планування майбутньої композиції дає максимально цікавий і непередбачуваний результат. Саме випадковий результат підказує наступний напрямок формування цілісної композиції. Процес роботи перетікає зі спонтанного і експресивного в точно вивірений і цілісний результат. Колір відіграє важливу роль і підсилює баланс форм. Моєю основною метою і завданням є звернутися до емоцій і почуттів глядача і передати естетику композиції, кольору і форми, так як я це відчуваю і бачу в конкретний момент часу.” - Артур Горшарік.
Виставка триватиме із 16 травня по 9 червня (включно).
Відкриття 16 травня о 18:30.
Переглянути експозицію можна із вівторка по суботу з 12:00 по 19:00; у неділю з 12:00 по 17:00; понеділок – вихідний.
Вхід вільний.

12:00
Виставка Артура Горшаріка “ФОРМА КОЛЬОРУ”. Арт-центр "MASLO", Старокостянтинівське шосе, 20/3.
Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Додати подію
Зв'язатися з редакцією: +38 067 905 95 55
*Назва події
*Опис події
Місце
Дата події
Час початку події
Назва Регіону
*Контактна інформація (не буде опублікована)
Редакція залишає за собою право вирішувати, чи публікувати дану подію.Архів новин

<<Лютий 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29