emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт

Договір про користування сайтом

Даний Договір про користування сайтом (надалі - Договір) регламентує відносини між адміністрацією сайту YE.UA (надалі - Адміністрація), модераторами сайту YE.UA (надалі - Модератор) та фізичною особою (надалі - Користувач) по розміщенню Матеріалів на сайті: текстових (коментарі, новини користувачів, блоги), відео та фото. Користувачем являється фізична особа, що погодилася із даним Договором та розмістила один чи декілька матеріалів.

1. Матеріали, що надаються Користувачем:
1.1. На сайті заборонено розміщувати та розповсюджувати:
1.1.1. заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики щодо поділу меж території чи державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до підпалу, знищенню майна, захопленню будівель і споруд, насильницькому виселенню громадян; заклики до агресії чи розпаленню воєнного конфлікту або розміщувати інший матеріал, який може становити кримінальний злочин або причину його скоєння;
1.1.2. матеріали, які є незаконними, шкідливими; що ображають моральність, честь і достоїнство, права інтереси третіх осіб, які охороняються законом; а також нецензурні вислови та матеріали і вислови порнографічного, еротичного або сексуального характеру;
1.1.3. матеріали рекламного, комерційного або адаптаційного характеру, розміщення яких не узгоджено з Адміністрацією;
1.1.4. об’єкти інтелектуальної власності, на які оформлені авторські права, без наявності відповідного дозволу на таке публічне розміщення чи розповсюдження;
1.1.5. матеріали, що містять комп’ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп’ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для одержання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернет.
1.1.6. персональні дані інших користувачів;
1.1.7. матеріали, зміст та/або розповсюдження яких порушує чинне законодавство України та положення міжнародного законодавства.
1.1.8. інформацію комерційного характеру, яка відноситься до особистості Користувача.
1.2. Користувач підтверджує, що несе відповідальність за будь-яку інформацію, яку надає та розміщає на Сайті.

2. Захист персональної інформації:
2.1 На деяких сторінках та розділах сайту ви можете залишати свою особисту інформацію.
Сторінки та сервіси, на яких може використовуватись ваша інформація: «Реєстрація», «Авторизація (Вхід на сайт)», «Подати оголошення», «Контакти», «Додати новину», «Створити блог», коментування матеріалів на сайті.
2.2 Інформація, яку можна залишати на сайті:
2.2.1 прізвище, ім’я, по-батькові;
2.2.2 контактні номери телефонів;
2.2.3 адреси контактних електронних скриньок;
2.2.4 фото-, відеоматеріали тощо.

Ця інформація не розглядається як конфіденційна. Отримані від вас дані будуть використовуватися виключно в рамках, зумовлених необхідністю забезпечення роботоспроможності сайту та усіх його сервісів. Уся інформація залишена вами буде зберігатися на сайті та не передаватиметься третім особам.
Всі персональні дані мають обмежений доступ для запобігання несанкціонованому доступу, модифікації або використання для недозволених цілей.

2.3 Сфери використання інформації про користувачів:
2.3.1 пошук іншими користувачами оголошень, записів у блогах, новин у розділі «НарКор»
2.3.2. перегляд розміщених користувачем оголошень, записів у блогах, новин в розділі «НарКор»
2.3.3 зворотній зв’язок (через телефон, електрону пошту або іншим способом, згідно наданої вами інформації) із користувачами чи адміністрацією сайту
2.4 Якщо Ви не згодні з будь-яким твердженням, наведеним вище, будь ласка, не вказуйте на цьому сайті жодних персональних даних.

Реєструючись або ж залишаючи інформацію ви погоджуєтесь з усіма описаними твердженнями.
Якщо Ви вже надіслали нам свої персональні дані і хочете забрати їх назад, повідомте нам, будь ласка, про це електронною поштою: [email protected].

3. Подача оголошень в газету через Сайт:
3.1. Подавати оголошення в газету через сайт мають можливість лише зареєстровані користувачі, що усішно пройшли авторизацію. Користувач має змогу подати не більше 3 оголошень протягом 24 годин.
3.2. Через Сайт можна подавати оголошення в газету лише приватного (некомерційного) характеру, а саме оголошень, зміст яких не пов'язаний із комерційною діяльністю.
3.3. В разі подачі оголошення, що суперечить правилам друку в газеті воно не буде опублікованим. В разі подачі комерційного оголошення, Користувач буде сповіщений за електронною адресою про доступні шляхи подачі в газету комерційного оголошення.
3.4. Користувач не попереджується про публікацію чи відмову у публікації поданого ним оголошення.
3.5. Оголошення приймаються до публікації в найближчий номер газети, але не пізніше понеділка, 12:00. В разі подачі оголошення після понеділка, 12:00 оголошення буде прийнято до розміщення в номері газети, яка вийде через тиждень.
3.6. Правильно подані оголошення, що приймаються до друку, публікуються в газеті 1 раз.

4. Посилання на інші сайти:
4.1. Через Сайт можна отримати доступ до інших сайтів в мережі Інтернет. Адміністрація не має жодного контролю над цими сайтами, і Користувач отримує доступ до них виключно на власний ризик. Користувач визнає і погоджується з тим, що Адміністрація не несе жодної відповідальності за доступність до таких сайтів та за їх контент, а також за будь-які наслідки, пов’язані з використанням контенту цих сайтів.

5. Модерування:
5.1. Модерування інтерактивних ресурсів на Сайті (коментарі, блоги і т.д.) здійснюється за принципом постмодерації. Всі повідомлення спочатку додаються, а вже потім перевіряються модераторами.
5.2. Якщо модератор вважає, що будь-який текст порушує правила користування сайтом, він має право видалити його.
5.3. Кожний Користувач має право поскаржитись на коментар. У разі наявності кількох скарг, коментарій буде прихований для подальшого перегляду модератором.
5.4. Якщо Користувач не згоден з рішенням модератора, він може написати скаргу до Адміністратора сайту.


Курси валют на 03.03.2024
купівля
продаж
Міжбанк
$
38.18
38.2
41.24
41.25

Архів новин

<<Березень 2024>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо