clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
mail viber wa

Афіша

Міський будинок культури (Автор: https://www.facebook.com/brukivkafest/photos/)

Майстер-клас: "Лекція з крафту. Технології виготовлення складних костюмів для бізнесу та кіно"

Міський будинок культури

Всіх, хто в захваті від величезних роботів, фанатіє від Мегатрона, Бамблбі, Оптімуса Прайма чи Залізної людини, та хоче особисто дізнатися як створюються репліки всіх відомих героїв в Україні, саме вас Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» запрошує на майстер клас: "Лекція з крафту. Технології виготовлення складних костюмів для бізнесу та кіно". Майстер- клас проведуть засновники компанії "Any Robots" Анна і Павло Оголь з Івано-Франківська. Вони крім того що обожнюють величезних роботів, ще й вміють виготовляти надзвичайно реалістичні костюми відомих персонажів для зустрічей, косплею та відеозйомок. В їх творчому доробку – більше десятка вражаючих робіт, серед яких Мегатрон, Бамблі, Оптімус Прайм та Залізна Людина. Анна та Павло вміють робити такі костюми, що їх складно відрізнити від оригіналу, головне для розробників – висока якість костюмів. В Україні є вже понад півсотні костюмів від "Any Robots", клієнти з різних країн зазвичай замовляють костюми для шоу аніматорів, а останнім часом і для цирків, які відмовляються від використання тварин.
В рамках фестивалю вхід на захід вільний.

15:00
Майстер-клас: "Лекція з крафту. Технології виготовлення складних костюмів для бізнесу та кіно". м.Кам`янець-Подільський, Міський будинок культури, вул.Шевченка, 20.
Додати подію
Зв'язатися з редакцією: +38 067 905 95 55
*Назва події
*Опис події
Місце
Дата події
Час початку події
Назва Регіону
*Контактна інформація (не буде опублікована)
Редакція залишає за собою право вирішувати, чи публікувати дану подію.Архів новин

<<Вересень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30