clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
mail viber wa

Афіша

В рамках міжнародного кінофестивалю \

Презентація нового українського серіалу «Абсолютно брехлива історія»

В рамках міжнародного кінофестивалю "Бруківка"

На відкриття ІІІ Міжнародного кінофестивалю "Бруківка" завітає знімальна група нового українського серіалу «Абсолютно брехлива історія» разом із Остапом Ступкою. У день відкриття актори пройдуть червоною доріжкою в історичних костюмах у яких знімаються в серіалі. Після офіційного відкриття в Папській башті Старої Фортеці відбудеться презентація проекту та спілкування з акторами. Події серіалу розгортаються в 16 столітті на Запоріжжі. Вихований шляхтичем простий селянський хлопець Іван успішно здійснює пограбування московського царя. Його мета - вкрасти коштовності, щоб викупити свою мати з турецького полону. Утім, здійснити план не так просто – адже виявляється, що він поцупив магічну сережку, яка є запорукою непереможності московської влади. Івану не вдається її вберегти. Скарб потрапляє на Січ. Проте, стягнути сережку у козаків значно важче, ніж у царя. Задача ускладняється ще й тим, що Хортицю лихоманить напередодні перевиборів Отамана. В ефір серіал виходитиме на телеканалі ICTV у 2020 році. Над серіалом працювала потужна команда українських фахівців: художник-постановник: Олександр Батєнєв («Кріпосна»), художник по костюмах: Антоніна Белінська («Захар Беркут», «Сторожова застава»), художник по гриму: Ліліанна Хома («Сторожова застава», «Кіборги» «Кріпосна»), режисер-постановник: Олександр Березань, креативний продюсер: Олег Зборовський, генеральний продюсер: Оксана Іванюк. В рамках фестивалю вхід на захід вільний.

16:00
Презентація нового українського серіалу «Абсолютно брехлива історія». м.Кам`янець-Подільський, Стара фортеця, Папська (Кармалюкова)вежа,вул. Замкова, 1.
Додати подію
Зв'язатися з редакцією: +38 067 905 95 55
*Назва події
*Опис події
Місце
Дата події
Час початку події
Назва Регіону
*Контактна інформація (не буде опублікована)
Редакція залишає за собою право вирішувати, чи публікувати дану подію.Архів новин

<<Вересень 2019>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30