clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
mail viber wa

Афіша

У Молодіжному Центрі (Автор: https://www.facebook.com)

Лекція "Як створити культурну подію в Хмельницькому і де взяти гроші?"

Подія відбулась 14.09.2019 Хмельницький Розвиток

У Молодіжному Центрі

Літературно-перекладацький фестиваль Translatorium і Агенція розвитку Хмельницького поділяться своїм досвідом, страхами і переможеньками у галузі проектного менеджменту. Що таке краудфандингові платформи, міжнародні фонди, державні установи і з чим їх їдять? Проторений шлях від ідеї проекту до його втілення, від власних внесків до успішних грантів, від маленької ініціативи до великих амбіцій. Чи справді «де народився, там і пригодився»? Чим Хмельницький крутіший за Київ і Львів? Де криється туристична привабливість міста? Приходьте послухати роздуми на ці та інші теми в малу залу Молодіжного центру.
Поділяться досвідом:
TRANSLATORIUM — це єдиний на сьогодні літературно-перекладацький фестиваль в Україні, присвячений художньому перекладу та приурочений до Міжнародного дня перекладача. Третій рік поспіль фестиваль запрошує до Хмельницького близько 30 учасників з України та з-за кордону. Серед гостей — відомі перекладачі, літератори, видавці та менеджери культури. Упродовж трьох днів відбувається понад два десятки подій — лекції, майстерні художнього перекладу, професійні дискусії та неформальні зустрічі. Щодня на відвідувачів фестивалю чекає насичена вечірня програма, представлена проектами, що працюють на межі різних видів мистецтва. Організатори фестивалю — перекладацька група VERBація та активіст(к)и з Хмельницького й Києва.
Агенція розвитку Хмельницького — комунальна установа Хмельницької міської ради, метою створення якої є сприяння реалізації Стратегії розвитку міста Хмельницького через надання аналітичної, дослідницької, творчої підтримки, розвиток культури міста, а також налагодження партнерських відносин із міжнародними організаціями. Одним із завдань організації є розробка культурних проектів для підвищення туристичної привабливості міста.
Вхід вільний.

16:00
Лекція "Як створити культурну подію в Хмельницькому і де взяти гроші?". Молодіжний Центр, вул. Кам'янецька, 63.
Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Додати подію
Зв'язатися з редакцією: +38 067 905 95 55
*Назва події
*Опис події
Місце
Дата події
Час початку події
Назва Регіону
*Контактна інформація (не буде опублікована)
Редакція залишає за собою право вирішувати, чи публікувати дану подію.

Є. АфішаКурси валют на 04.08.2020
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.84
27.86
32.64
32.66

Архів новин

<<Серпень 2020>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31