clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт
mail viber wa

Афіша

Організовує СКЦ \

Міський квест "Хмельницький цікавий: Гречани"

Подія відбулась 26.09.2020 Хмельницький Розвиток

Організовує СКЦ "Плоскирів"

Міський квест «Хмельницький цікавий: Гречани» проводиться з метою популяризації історії міста, знайомства з маловідомими, але цікавими та історично-значущими локаціями міста, які учасники квесту зможуть відкрити для себе.
Квест здійснюється для всіх бажаючих мешканців міста. Місце проведення – мікрорайон Гречани та прилеглі території. Основними темами, запропонованими для підготовки до квесту, є історичні локації мікрорайону. Учасники мають здійснити пошук локацій та виконання умов відповідно до запропонованих завдань. 
Вимоги до учасників квесту: 
Участь у конкурсі можуть брати як команди, до складу яких входять щонайбільше 3 учасників, так і окремі громадяни, які виявили бажання. Для учасників до 16-ти років передбачений супровід батьків. Наявність смартфону або планшету із встановленими Facebook, Viber, Instagram або Messenger хоча б у одного учасника команди, вбудованої у гаджет робочої камери для зйомки відео, фотографування - це допоможе організаторам підтримувати комунікацію з учасниками квесту. Мати уявлення про QR-коди та гео-шари і вміти оперувати ними. Наявність велотранспорту допоможе швидше подолати перешкоди, але пішки усі станції квесту теж можна обійти. Учасник квесту - зареєстрований користувач Facebook та Instagram, підписаний на сторінки СКЦ «Плоскирів» у Фейсбук та Інстаграм. Протягом проходження квеста команда чи окремий учасник мають викладати в сторіз фото звіти з виконання кожного завдання, відмічаючи СКЦ «Плоскирів».
Учасники отримають сертифікати та призи.
Участь безкоштовна, але за умови реєстрації: https://forms.gle/zYYLiWBLLsztRL13A

11:00
Міський квест "Хмельницький цікавий: Гречани". СКЦ "Плоскирів", вул. Курчатова, 90.
Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Додати подію
Зв'язатися з редакцією: +38 067 905 95 55