ye-logo.v1.2

За 90 гривень вбив свого колегу пляшкою

Кримінал 3117
Фото: news.if.ua

Перед Новим роком у Кам'янець-Подільському районі суперечка між чоловіками закінчилася вбивством.

20-річний молодик вбив 55-річного колегу та пішов святкувати Новий рік. Чоловіки працювали на одному підприємстві і того вечора разом поверталися додому.

Сім'я загиблого недочекалася господаря на святкування Нового року і одразу звернулася до міліції. З самого ранку 1 січня правоохоронці обійшли околиці села і знайшли тіло 55-річного чоловіка в яру за двісіті метрів від населеного пункту. Голова у чоловіка була розбита. Неподалік від тіла знайшли уламки пляшки зі слідами крові, яка, як виявилося, і була знаряддям вбивства.

«На слід підозрюваного міліціонери вийшли уже ввечері того самого дня. Молодий чоловік проживав разом з матір’ю. У день трагедії колега підвіз його та убитого до околиці лісу, через який пролягала найкоротша стежка до їхнього села. На підході до дому чоловіки вирішили «провести» старий рік і розпили разом прихоплену заздалегідь пляшку. Захмелівши, почали згадувати один одному «старі гріхи». Юнак, за його словами, раптом нагадав про 90 гривень, які колись у нього позичав старший колега і до цього часу не повернув», - розповідає начальник Кам’янець-Подільського райвідділу міліції Олександр Завадський

Саме 90 гривень і стали поштовхом до сутички. Молодик схопив у руки спустошену пляшку та тричі стукнув нею опонента по потилиці. Той помер одразу на місці події. Підібравши пакет із тортом, який ніс покійний своїй родині, підозрюваний подався додому святкувати Новий рік.

Наразі підозрюваний затриманий і перебуває у слідчому ізоляторі. У вбивстві він зізнався. Слідчими відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 115, що передбачає ув'язнення терміном до п'ятнадцяти років.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую