ye-logo.v1.2
15 Липня, 2020

Деражнянський район: у суперечці задушив жінку-інваліда

Кримінал 1817
styknews.info
Фото: styknews.info

Тепер вбивці загрожує ув'язнення терміном до 15 років.

«43-річна жінка проживала разом зі співмешканцем та його братом близько трьох років, проте стосунки носили виключно матеріальний характер. Жінка мала непогану пенсію по інвалідності, так як ще з дитинства нічого не бачить», - розповідає речник Деражнянського райвідділу Вероніка Водяна.
Двоє дорослих чоловіків ніде не працювали, а, як тільки жінка отримувала пенсію, дармоїди витрачали її на спиртне. Врешті-решт, жінці набридло, про що вона сказала своєму 40-річному співмешканцю. Чоловіка вкрай обурило таке зауваження, зав’язалась суперечка, і він, будучи п’яніним, задушив її.
Бездиханне тіло жінки виявив брат підозрюваного та негайно повідомив родичам потерпілої. При огляді трупа правоохоронці не знайшли ознак того, що її вбили, але судово-медична експертиза показала, що жінку задушили.
«Незабаром затримали і головного підозрюваного — співмешканця потерпілої. Дії зловмисника кваліфіковано за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України - умисне вбивство. Санкції передбачають позбавлення волі терміном до п’ятнадцяти років», - повідомив начальник Деражнянського райвідділу міліції Віктор Шуляренко.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую