ye-logo.v1.2
7 Червня, 2020

У Кам'янці упіймали юну клептоманку

Кримінал 1667
Фото: volynpost.com

На рахунку 18-річної дівчини 17 крадіжок.

Впродовж двох місяців кам’янчанка скоїла 17 крадіжок, серед яких три — із проникненням у житло.
«Ще навчаючись у школі, дівчина перебувала на обліку в кримінальній міліції у справах дітей за вчинення дрібних крадіжок. Проте не можна сказати, що їй чогось бракувало, окрім батьківської уваги. Залишившись без підтримки чоловіка, матір дівчини була змушена податися на заробітки, щоб забезпечити усім необхідним своїх дітей. За «проблемною» дівчинкою погодились наглядати родичі, які, втім, дуже швидко про це пожалкували, адже малолітня злодійка почала і їх «обчищати», але, щоб «не виносити сміття із дому», мати намагалася усе залагодити без втручання міліції», - розповідає начальник Кам’янець-Подільського міськвідділу Юрій Дахно.
Із навчанням у юної кам’янчанки теж не склалося. У художньому ліцеї, куди вона вступила після закінчення школи, дівчина протрималася не більше двох місяців. Керівництво навчального закладу виключило ученицю за систематичні прогули та неналежну поведінку.
«Опинившись без визначеного заняття, дівчина взялася за те, що в неї виходило найкраще — за крадіжки. Та й крала вона більше для задоволення, ніж через потребу, адже крадені речі дівчина нікуди не збувала, а гроші витрачала на розваги та усілякі дрібниці», - додає Юрій Дахно.
На рахунку клептоманки, до прикладу, чимало крадіжок із магазинів, які вона скоювала за однією і тією ж схемою. Як розповідають у місцевому магазині «Оптика», дівчина міряла у них дорогі брендові оправи, але так нічого і не придбала, а після її візиту продавці недорахувалися одного екземпляру вартістю майже 600 гривень.
Три крадіжки юна злодійка скоїла із квартир. Дівчина просто заходила у під’їзд багатоповерхівки і «шарпала» за усі вхідні двері. Жертвами ставали легковажні господарі, які забували зачинити двері — у них крадійка забирала сумочки та інші цінні речі, необачно залишені в коридорі.
Наразі справу вілносно зловмисниці уже направлено до суду. Вона відповідатиме перед законом за частиною другою статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Дівчина може опинитися за ґратами на термін від трьох до шести років.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую