ye-logo.v1.2
13 Липня, 2020

П'яного “даішника”, який потрапив в ДТП, звільнять, - начальник МВС (ВІДЕО)

Кримінал 2948

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Стала відома подальша доля старшого прапорщика дорожньо-постової служби Державтоінспекції, якого затримала Народна самооброна у стані алкогольного сп'яніння.

“Їхав з роботи додому та побачив, що на зустріч їде автомобіль. Не доїжджаючи тридцять метрів бачу, що він їде на мене. Я загальмував, включив задню передачу і почав їхати назад, але він мене догнав лоб в лоб. Я вийшов з автомобіля, питаю у нього: “Чоловіче куди ти їдеш?”, а він до мене, що я матиму проблеми, що це я порушив правила та побив машину. Казав, що працює у Державтоінспекції. Коли ж приїхали працівники ДАІ, то він ще й руки почав розпускати. Вдарив мене по обличчю”, - розповідає потерпілий водій.

Свою поведінку п'яний правоохоронець намагався пояснити тим, що перебував у відпустці. Проте це не послужило йому виправданням.

“Він буде звільнений. Я піднімав це питання. Зараз буде проводитися кінцева службова перевірка, після якої він буде однозначно звільнений з органів внутрішніх справ. Я за це відповідаю, адже є внутрішньо-відомчий наказ, якщо працівники міліції, які задокументовані, що вони керували транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння, звільняються з органів внутрішніх справ. Взагалі працівники міліції повинні дотримуватися норм суспільної моралі”, - запевняє новоспечений начальник управління МВС України у Хмельницькій області Олександр Розізнаний.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую