ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Судді Апеляційного суду замість заяв відбулися "коридором ганьби" (ФОТО, ВІДЕО)

Кримінал 5706

Правий сектор розблокував приміщення Апеляційного суду у Хмельницькому.

Судді, які розглядали справу щодо вбивства Кам’янець-подільського студента Павла Теплюка, якого два роки тому вбив Сергій Макоцей, відмовилися писати заяви на звільнення, як того вимагали представники Правого сектору. Аргументували це тим, що рішення залишити в силі вирок суду першої інстанції вважають справедливим.

Пояснення для активістів та журналістів судді дали безпосередньо у залі засідань. 

"Вирок прийнятий згідно з чинним законодавством та судовою практикою. Колегія суддів оцінила усі обставини справи, що передували цьому злочину, обставини, що були після його вчинення, та судову практику", - пояснив прийняте рішення суддя Ігор Цугель.

Зрештою, після довгих прерікань, суперечок та відстоювання кожним своєї точки зору, потерпілі, активісти та представники Правого сектору залишили приміщення, щоб утворити "коридор ганьби", через який пройшли судді під вигуки «Ганьба!». 

 На допомогу представникам Правого сектору прийшла самооборона. Начальник штабу Віктор Данилевський взяв на себе роль миротворця і все-таки переконав одного із суддів, який категорично відмовлявся пройти "коридором ганьби", що йому доведеться це зробити, бо "по-іншому компромісу не досягнути, а ситуація ускладнюватиметься й далі". Зрештою, після вмовлянь начальника штабу та колег-суддів Ігор Цугель таки пройшов повз активістів.   

Коментар:

Голова апеляційного суду Віктор Ковтун: «Процедура звільнення суддів не така проста, як здається на перший погляд. Заяву судді про звільнення розглядає вища кваліфікаційна комісія, яка приймає рішення щодо порушення присяги і дає подання на вищу раду юстиції, яка, в свою чергу, дає подання до Верхової ради. Процедура розгляду заяви судді не залежить від того, добровільно він написав заяву чи були інші причини. Термін розгляду таких заяв, при нормальній роботі усіх інститутів влади, триває протягом двох-трьох місяців. 

 

 

Коментарі:

Саша Майстер 09.04.2014 22:55

Запитайте будь-ласка правий сектор чому вони у більшості випадків вимагають одне, а потім виходить зовсім інше? От так як тут. Чому вимагали заяви, кричали що будуть блокувати до кінця, поки не напишуть заяви судді, а потім всіх відпустили, заяв не було. В них не вистачає сили чи сміливості стояти на своєму? Чи вони перед тим як вимагати щось, не думають наскільки це реально і законно? Я не проти них, я за, бо вони нормальні пацани і зараз без них буде важко чогось добитися, але цей момент розчаровує.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую