ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

Славутський “Будфарфор” зіпсував повітря на понад мільйон гривень

Кримінал 1760
Фото: ukrmap.su

Прокуратура подала позов до суду.

Славутський комбінат “Будфарфор”, не маючи на те дозвіл, спалював природний газ, у результаті чого в атмосферу здійснювався викид забруднюючих речови.

“Прокуратура з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері нещодавно звернулася до суду про відшкодування понад 1,2 мільйона гривень збитків. Прокурорською перевіркою встановлено, що на таку суму Славутський комбінат «Будфарфор» завдав державі збитків в результаті викидів у повітря забруднюючих речовин від спалювання природного газу без спеціального дозволу”, - розповів Хмельницький міжрайонний прокурор з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері Володимир Гончарук.

Подібне правопорушення допустила у Кам’янці-Подільському філія одного зі столичних підприємств.

“Під час спалювання природного газу, без відповідного спецдозволу в атмосферне повітря здійснювались наднормативні викиди метану, ртуті, оксидів азоту і вуглецю. Навколишньому середовищу завдано шкоди на близько 110 тисяч гривень. За позовом прокуратури господарський суд стягнув із товариства цю шкоду в інтересах держави до місцевого бюджету”, - додав Володимир Гончарук.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую