ye-logo.v1.2

Погрожуючи пістолетом, красилівчанин вимагав у лікаря-нарколога метанол

Кримінал 1790
Фото: trubyna.org.ua

На поміч працівниці Хмельницького наркодиспансеру прийшли пацієнти.

Працівники міліції «на гарячому» затримали 27-річного красилівчанина, який, погрожуючи пістолетом, вимагав у лікарки Хмельницького наркодиспансеру 200 таблеток метанолу.
“Близько 12.30 молодий чоловік зайшов у кабінет замісної терапії Хмельницького обласного наркологічного диспансеру, і, погрожуючи пістолетом, почав вимагати у лікаря-нарколога 200 таблеток метанолу, - розповідає прес-секретар Хмельницького міського відділу міліції Аліна Арнаут. - В подальшому з’ясувалося, що пістолет був іграшковий, але ззовні виглядав, як справжній, тож лікар налякалася не на жарт.”
На допомогу лікарці прийшли пацієнти диспансеру - учасники метадонової програми. Помітивши, що щось негаразд, вони відштовхнули нападника від лікарки, медперсонал тим часом викликав правоохоронців. Слідчо-оперативна група приїхала за кілька хвилин і затримала нападника на місці.
“Стосовно підозрюваного відкрито кримінальне провадження за частиною третьою статті 308 - викрадення, привласнення, вимагання наркотичних засобів, психотропних речовин, поєднане з насильством, яке є небезпечним для життя та здоров'я. Подібні дії караються позбавленням волі на строк від семи до 12 років з конфіскацією майна. Слідство триває”, - повідомив начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків обласного управління міліції Володимир Рейман.

Коментарі:

Lili9l 25.09.2014 14:45

1

Petr 23.09.2014 22:28

В Олешині люди можуть залишитись без пасовища

8)

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую