ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

Ізяславчанин, який вбив свою дружину, постав перед судом

Кримінал 1884
Доволі часто жорстокі злочини скоюються в стані алкогольного сп\'яніння
Доволі часто жорстокі злочини скоюються в стані алкогольного сп'яніння. Фото: kyzyl-online.ru

Ізяславський районний суд Хмельницької області виніс вирок 54-річному чоловіку, якого звинуватили в вбивстві жінки

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений розповів, що між ним та його дружиною часто виникали непорозуміння через зловживання останньою алкогольними напоями. Того дня, 21 лютого цього року, зі слів підсудного, жінка вживала спиртне та відмовлялася допомагати йому по господарству і доглядати онуків. Він також пиячив, а коли ввечері збудив дружину та попросив зварити їсти, почув відмову та лайку. Між ними виникла сварка, в ході якої обвинувачений стягнув жінку з ліжка, взяв ніж зі стола та вдарив її груди. Зрозумівши, що накоїв,  побіг до сусідів, щоб ті викликали швидку допомогу та міліцію.

 
Донька обвинуваченого в суді заявила, що ввечері того дня їй зателефонував батько та попросив приїхати, оскільки він «зарізав» матір. Коли вона приїхала, то батько був п’яним, казав, що нічого не пам’ятає та просив вибачення.
 
Чоловік визнав свою провину та просив суд сильно його не карати, адже йому загрожувало до 15 років позбавлення волі. Отож, вироком суду, йому призначили семирічне ув’язнення – це мінімальний термін, який передбачений у Кримінальному кодексі за такий злочин. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую