ye-logo.v1.2

Трьох міліціонерів-хабарників з Хмельниччини посадили на 5 років

Кримінал 2352
Засуджені повністю визнали свою вину в інкримінованих їм злочинах
Засуджені повністю визнали свою вину в інкримінованих їм злочинах. Фото: zhitomir.info

Правоохоронці за винагороду виготовляли довідки про відбування покарання.

Як повідомили у прокуратурі області, набрав законної сили вирок Білогірського районного суду, яким двох працівників Ізяславського міжрайвідділу кримінально-виконавчої інспекції та інспектора ДАІ з обслуговування Теофіпольського району визнано винними в одержанні та сприянні в одержанні неправомірної вигоди, вчинених із використанням службового становища за попередньою змовою групою осіб.

“У суді було доведено, що правоохоронці у жовтні минулого року одержали від жительки Теофіпольського району 5000 грн хабара за виготовлення довідки про нібито відбуття нею призначеного судом покарання у виді 200 годин громадських робіт і зняття її з відповідного обліку. Інспектор ДАІ одержав від цієї ж громадянки ще 1000 гривень”, - повідомила прес-служба обласної прокуратури.

Засуджені повністю визнали свою вину в інкримінованих їм злочинах. Вироком суду трьох колишніх правоохоронців засуджено до 5 років позбавлення волі кожного, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на строк від 2 до 3 років, з іспитовим строком від одного до півтора року.

Також їх позбавлено спеціальних звань відповідно «майора внутрішньої служби», «старшого лейтенанта внутрішньої служби» та «лейтенанта міліції».  Усіх трьох звільнено з правоохоронних органів.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую